• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Još ugovor nisu digli na agronet...a šefica rekla da će u par dana biti spremno ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Vlado Sl

Novi član
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
13
Mislim neznam sta reć.....problem je ta neizvjesnost koja ubija....
Mislis da imas sve sa tom odlukom, a na kraju nemas nista.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lule

Novi član
Tu od
16 Velj 2015
Poruka
16
Evo da javin da san i ja dobija na 6.2. Naravno ta neizvjesnost kolje covika tako da su mi stvarno cudna pravila ove godine tj. nacin dodjele je iritirajući..
 

ekoeko

Novi član
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
1
pozdrav, ima li itko na 6.2. da je prošao sa 71 bodom? imam poz odluku ali nitko nista ne javlja, osijek je već prošao a iz slavonije sam. Neprofesionalno odrađeno, nigdje nikakav info a evo ide skoro godina dana od natječaja.
 

Vlado Sl

Novi član
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
13
Ista stvar kao i kod mene ali identično samo sto ja imam 74 boda....čekamo i dalje
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cyprus

Novi član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
7
Pozdrav,
odmah problem radi kašnjenja odluke;
Jučer sam, nakon pozitivne odluke o 6.2., nazvao prodavatelja zemljišta (čiju sam kupnju prijavio u aktivnostima) da ga obavjestim o kupnji.
Međutim, isto zemljište čovjek je prodao prije 3 mjeseca.
I šta sad?
Daljnjim pretraživanjem oglasa našao sam odgovarajuće zemljište koje se nalazi u istoj JLS (točnije Selca, otok Brač) ali u različitom naselju (umjesto u mjestu Povlja koje je prijavljeno kao lokacija ulaganja, nalazi se u mjestu Sumartinu, udaljeno cca 5 km). Napominjem oba mjesta su u sastavu JLS Selca te oba imaju razred C.
Pitanje je jeli takva kupnja/aktivnost validna?
Kome se obratit?
Bitna je ta informacija jer navedena aktivnost iznosi skoro 1/2 udjela u budžetu poslovnog plana.
Ima li tko kakvu ideju?
lp
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
Ima li netko tko je dobio odluku za 6.3.1 , rekli su u roku 90 dana a ako idu redom kako rješavaju možda ih več ima
 

ibjonda

Član
Tu od
4 Ožu 2017
Poruka
44
Isto je bilo navedeno i za 6.1., koji je zaključen u 6.mjesecu, pa nisu jos objavili konačnu rang listu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
9. POSTUPAK DODJELE POTPORE
4 Agencija za plaćanja će izdati Odluku o rezultatu administrativne kontrole zahtjeva za potporu i/ili Odluku o odbijanju zahtjeva za potporu i/ili Obavijest o odbacivanju zahtjeva za potporu zbog nedostatnosti sredstava u roku od 90 dana od dana zatvaranja Natječaja.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
9. POSTUPAK DODJELE POTPORE
4 Agencija za plaćanja će izdati Odluku o rezultatu administrativne kontrole zahtjeva za potporu i/ili Odluku o odbijanju zahtjeva za potporu i/ili Obavijest o odbacivanju zahtjeva za potporu zbog nedostatnosti sredstava u roku od 90 dana od dana zatvaranja Natječaja.
Ja još nisam čuo da su se ikad držali tog roka pa ni približno, obično prođe preko 300 dana.
 

Najnoviji postovi

Na vrh