• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proizvodnja na otvorenom

anagr

Novi član
Tu od
11 Sij 2016
Poruka
3
Pozdrav,
nova sam u poljoprivredi i kao svaki početnik trenutno nemam velik broj plastenika iz tog razloga sam barem za početak prisiljena saditi povrće vani. Zanima me sve od sorti paprike, paradajza, kupusa, mrkve.... Savjeti koje sam do sada primila svode se na to da je bitno dobro sjeme, a ja u tome nemam nikakvog iskustva. Ako netko zna više o tome i može pomoći bila bi zahvalna.


Unaprijed hvala!:icon_smile:
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Vidis isto i mene zanima..
Znaci nemam plastenike, samo dobru volju i nesto zemlje..
Kako uzgojiti flance-bez plastenika?
Sta i kako saditi vani itd..
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
Pa bez plastenika je teško proivest flance,al mogu se napraviti tuneli za rasadu za malo novaca
 

anagr

Novi član
Tu od
11 Sij 2016
Poruka
3
Ja imam sve potrebno za uzgoj rasade ali me zanima koja sjemena se koriste za vanjsku proizvodnju
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
Pa teško je općenito nabrojati sve hibride povrća za vanjsku proizvodnju,reci šta te zanima ,a opet ima toliko sjemenskih kuća i toliki izbor hibrida da je teško pogriješiti,svi mi radimo neko nešta,posjeti stranice sjemenskih kuća ili distributera sjemena(kadmo,agimatco,zeleni hit,seminis,bejo,syngenta...) i da dalje ne nabrajam pa sve dobro pogledaj ,sigurno ćeš nešto odabrati
 

Najnoviji postovi

Na vrh