• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proizvodnja sijena za izvoz

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
A čuj, badava je, ali morali smo ga nekako rješiti. Druga opcija bi bila šibica...

Dobro, kad tak gledaš. Mene brine kaj bum sa ovogodišnjim sijenom, ko svila je, a nemam ga kud staviti. Jedino da radim sjenažu, ali kad je to još teže prodati. Jedna od opcija mi je i malčiranje:icon_sad:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Meni je ostalo jos cca 300 bala sijena od prosle godine, a za koji tjedan se bude kosilo novo.. Inace susimo samo za svoje potrebe i nikad mi nije ostalo toliko sijena do drugoga, ali neka ono samo bude, vjerujem da budu dosle susne godine kad budemo pitali za par bala sijena..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam prodal 10 rolo bala i oko 600 kockica, to je višak bil od lani.
 

Najnoviji postovi

Na vrh