• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proizvodnja u plasteniku

hrastovac

Član
Tu od
13 Ožu 2015
Poruka
76
Johabice,jel to ne dimi kad grijes? Bio sam kod kolege u plasteniku,on ima nekakav koji malo baci dim kad sr pali i kad se gasi,i sa vremenom se dosta osjeti unutra. Jel to smeta biljkama? Ja se bojao da u nesvjest nepadnem.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ne, ja imam originalne termogene, sa dimnjakom. Apsolutno nimalo dima se ne osjeti, cijev od resfraja ide van, i pričvršćena je na čeonoj strani sa vanjske strane. A niti mirisa lože.

Imam i plinski u plasteniku u kojem radim presadnice - niti mirisa dima, niti mirisa plina.
 

hrastovac

Član
Tu od
13 Ožu 2015
Poruka
76
A dali to moze smetati biljkama,ipak je to nekoliko mjeseci izlozenost tom dimu? Mislim ns ovoga sto dimi.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Ti direktni termogeni su više za prvu pomoć tj da spasiš nasad od niskih temperatura.

Indirektni su zakon.

Moja preporuka za grijanje peć na ložu i cijevi za podno grijanje. Najjeftinije ako se radi o više manjih plastenika.
 

hrastovac

Član
Tu od
13 Ožu 2015
Poruka
76
Onda bi on mogso imati problema s time,moglo bi se i osusiti jel? Zanima me jer bi i ja kupio nestotakvo ali ako smeta dim onda nebi. A ovi sto imaju dimnjak su skupi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh