• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

promjena korisnickog imena

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
evo da i ja malo davim,ako može?
da mi izbrišeš ono mekiš,sam da bude Mike,vidim da me već tako i citiraju pomalo na forumu :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
e hvala puno,inače posvud se registriram sa mikemekis tak da sam i tu,al ovaj forum mi postal zarazan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Mike kaže:
e hvala puno,inače posvud se registriram sa mikemekis tak da sam i tu,al ovaj forum mi postal zarazan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ovisnik jedan ;) :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
bogec kaže:
Mike kaže:
e hvala puno,inače posvud se registriram sa mikemekis tak da sam i tu,al ovaj forum mi postal zarazan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ovisnik jedan ;) :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: pravi se javlja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ajde bobo, ak nije problem da mi makneš sa imena ono ''IMT 565'' :!: :!: :!:

Nek ostane samo ŠANANA, ako naravno nije problem, svejedno me svi tako znaju, a i znaju da imam pravog traktora ko i ti, IMT naravno :D , pa daj mi to promjeni!!!
 
B

Bobo

Guest
Korisnicko ime "ŠANANA" vec postoji i mogu ti staviti to ima, samo ako onog drugog korisnika obrisem...

Ako hoces, mogu ti staviti "SANANA" bez kvacice? A onaj drugi nick je vjerovatno vec tvoj, pa moram biti prije brisanja siguran da je tvoj, da nekoga ne obrisem...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bobo kaže:
Korisnicko ime "ŠANANA" vec postoji i mogu ti staviti to ima, samo ako onog drugog korisnika obrisem...

Ako hoces, mogu ti staviti "SANANA" bez kvacice? A onaj drugi nick je vjerovatno vec tvoj, pa moram biti prije brisanja siguran da je tvoj, da nekoga ne obrisem...

Da, onaj drugi nick je moj, kad sam se prvi put htio logirati, al me je nešto mail zezao, al izgleda je nick ostao, ka sam prelistavao ''članstvo'' vidio sam to tamo i nisam ti odmah javio da to izbrišeš, sad slobodno briši i meni postavi ŠANANA, ak možeš!!!
 
Na vrh