• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Promjene na forumu

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dali su to opet nekakve promjene :scratch , promjena boje okvira , slova i sl .... :scratch neznam dali je to samo kod mene , ili kod svih ostalih
Dali će ostati samo na tome , ili ćemo se opet morati privikavati na nešto novo
 
Posljednje uređivanje:

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Nisu promjene, ovo je greška, uskoro će biti ispravljeno....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
šteta,jer ovako malo razbija monotoniju...:rolfer:
a ja mislio da mi se zeleni od farbanja,od temeljne...:supris:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,065
i kod mene neko prosuo farbu , već me oči bole
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,795
i kod mene neko prosuo farbu , već me oči bole
A kaj misliš kak je tek Puknutom :scratch
Kod njega pol forumaša na ignore listi, pa vidi samo crte :rolfer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A kaj misliš kak je tek Puknutom :scratch
Kod njega pol forumaša na ignore listi, pa vidi samo crte :rolfer:
E , to je divna stvar , nemojte to disablati ..još malo i ostala bu mi samo reklama
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Što se dogodilo na svaštari sa temom "Dogodovštine iz naših života"?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Obavjest

Kako je forum tematski POLJOPRIVREDNI.
Nagomilalo se stvari kojima nije tu mjesto,takve su trenutno zatvorene za javnost i nakon dogovora urednika foruma bit čete obavješteni o stanju istih.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da,vaše je pravo odlučiti šta će se dogoditi sa temom,samo je valjda bio red obavjestiti me o vašoj trenutnoj odluci.Ukoliko ste smatrali da joj nije mjesto na ovom forumu trebali ste intervenirati puno ranije, a ne tek nakon dvanaestak tisuća pogleda i više od tridesetak napisanih priča.Ovako se čovjek osjeća ko totalni idiot.
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Kako je forum tematski POLJOPRIVREDNI.
Nagomilalo se stvari kojima nije tu mjesto,takve su trenutno zatvorene za javnost i nakon dogovora urednika foruma bit čete obavješteni o stanju istih.

Vi niste normalni!
 
B

Bobo

Guest
Hvala na komplimentima... Molim da se argumentira ovo. Ako niste u mogucnosti, onda ni ne pisite ovakve stvari...


Johabicina tema je vracena ali neke druge nece biti vracane, kao sto ce se i u oglasima malo procistiti (vec procisceno) sto nema veze s poljoprivredom, da se smanji na najmanji moguci nivo.

Ako se bude pisalo o svemu i svacemu, tematika foruma gubi smisao i na kraju krajeva ce sve postati jedna velika svastara.

Nerado reklamiram druge forume, ali forum.hr je za takve teme dusu dao i tamo mozete raspravljati o cemu god zivom hocete.

Mi ovdje zelimo odrzati tematiku foruma koliko toliko na svacije zadovoljstvo ali to, kao sto i sami znate, nije moguce. Vuk sit i ovce na broju ne idu skupa, pa netko mora i ispastati.

Ipak se ovo provodi za dobrobit vecine i mislim da nisu tako rigorozni kriteriji da se morate odmah buniti...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nebih se htio petljat u ovo, ali samo da ponovim sto je johabica rekla:

..samo je valjda bio red obavjestiti me o vašoj trenutnoj odluci..

zasto se aktivna tema koja se brise ili uklanja ne zakljuca i u zadnji post da se stavi obavijest i razlog zasto je do toga doslo?
isto nebi bilo lose i prilikom uredjivanja postova od strane nadleznih napisati koju rijec. samo kratko napisati razlog uredjivanja: uredjivanje slika, rjecnik, ovo ono..
sigurno bi se ljudi manje zalili kada bi znali sta se desava, ne?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
to se inače i radi,
ovo je izuzetak pošto se tema zatvorila za javnost dok se nevidi dali če se vratit ili ne.
i ne samo ta tema nego još njih,pošto se počelo pisat o svačemu kaj nema veze sa poljoprivredom.
i netreba odmah krenut sa napadom i nervozom,nervoza nikud ne vodi.
Pitat se može bilo kojeg urednika foruma i on če dalje provjerit,
ako kojim slučajem nije bil aktivan pa mu nešto promaklo da nezna.
a ne komentari vi niste normalni i slično,takvo nekaj nemre izač na dobro.
Nepratimo svi sve teme i ne sjedimo cijeli dan za kompom,
tako da neke teme i prožive neko vrijeme.
A neke neka potraže mjesto na Forum.hr ili na nekom drugom.
Nismo toliko kruti i strogi al neke stvari nemogu proč.
 
Posljednje uređivanje:

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Prvo da se ispričam forumskoj administraciji na "uvredi". Žao mi je ako sam nekoga osobno povrijedio. To mi nije bila namjera i komentar se odnosio isključivo na uređivanje foruma.

Slažem se da je ovo poljoprivredni forum i većina ljudi koji ga posjećuju ima veze s poljoprivredom. Naravno da je osnovna namjena foruma razmjena znanja i iskustava vezanih za poljoprivredu. Mogu reći da sam zaista saznao puno korisnih informacija koje su mi pomogle da unaprijedim svoju proizvodnju. Ovom bi prilikom također želio svima zahvaliti što nesebično troše svoje dragocjeno vrijeme da bi pomogli ljudima koje vjerojatno nikad neće upoznati uživo i od kojih apsolutno nemaju koristi. Kad ti potpuni stranac posveti na desetke minuta vremana da bi odgovorio na tvoja pitanja čovjek je beskrajno zahvalan. Ti ljudi čine okosnicu foruma. Ljudi nisu strojevi i uz razmjenu znanja s vremenom se s nadimcima i zbližiš i rado pročitaš njihov post u temi koja nema veze s poljoprivredom.Donekle razumijem da se ide brisati off topic u stručnim temama ali kad se briše u Svaštari to mi je suludo. Pa taj cijeli dio foruma je skoro off topic. Na to je ciljao moj komentar da admini nisu normalni. Inače brisanje postova bi trebalo bit minimalno. Za svaki napisani post netko si je dao truda i odvojio djelić svog života da podijeli mišljenje s drugima i po meni nije u redu da se bez objašnjenja briše (uništava) nečiji trud. Ako se već ide brisati bilo bi uredu prethodno upozoriti osobu čiji je post problematičan. Možda izgleda komplicirano i neekonomično ali po meni je to jedino ispravno. Zna se desiti da ljudima misli lete i da daju koristan savjet u krivoj temi. Zar nije bolje da post ostane, samo može koristiti? Savo, Bobo i ostali administratori - moderatori, puno ste mi draži kad pišete nego kad brišete.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Nije nama brisanje omiljeni hobi,već dužnost.I da se razumijemo,prije svakog većeg poteza se konzultiramo jedni sa drugima,dakle nije samovolja nekog pojedinca.
Ako netko smatra da ne radimo dobro svoj posao,ima tema Ideje,pohvale,žalbe... Tamo napišite i skupa ćemo rješiti problem.
Uvijek je bilo nesuglasica,zbog toga se i napuštalo forum,neki su uspjeli na novim forumima,a neki nisu.. Tako je bilo i tako će i biti.
 
H

Hrvach

Guest
Ajde ljudi smirite strasti... Jel nam treba na poljoprivrednom forumu 150 tema o tome čija je žena bolja i iskustva iz spavaćih soba.. Bolje se sexajte nego da pišete dogodovštine po forumu. Ovo je tematski forum kako je rečeno i vezan je uz poljoprivredu,a ne dogodovštine iz bračnog života i ostale teme nevezane uz to. Hvala bogu broj foruma na kojima možete biti nije ograničen pa za takve teme birajte druge forume,a na ovome pišite o poljoprivredi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh