• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PRSKALICA VUČENA ILI NOSIVA ISKUSTVA

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
Pozdrav.koja su vaša iskustva s prskalicama koje su prednosti i mane vučenih i nosivih.do sad smo imali hardi twin master 1200 lit.i vrijeme je da se zamjeni novom.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Pa vučene više stane logično...al tu ti naravno dolazi i teret kojeg treba šlajsat po tabli, mi smo vukli jd prskalicu 3500 litara sa 90 konja pa se traktor teli pod njom jer je ona prazna 4 tone...
 

maneken

Član
Tu od
2 Ruj 2020
Poruka
47
molim pomoc...
evo ovako za prskanje vocnjaka sam prepravio prskalicu sa granama koje se preklapaju na samo dvije okomite grana ;crijeva sam prespojio i sad me zanima da li da ostavim dizne sto su bile na njoj s kojom su vjerovatno bile spricane ratarske kulture ili mogu metnuti možda dizne od atomizera.možda bih mogao dobit bolji efekt.
napominjem da znam da je za vocnjak bolji atomizer ali treenutno financijski nisam u mogucnosti.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Na ispitanom atomizeru je naknadno montirana nova originalna garnitura od 8 metara koja je lako odvojiva od nosača.
Dali je potrebno prijaviti ispitnoj komisiji?
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Zanima me samo mišljenja.
Nakon odrađenog posla skinuta je sa atomizera.

WP_20210731_001.jpg WP_20210731_002.jpg WP_20210731_003.jpg
 

maneken

Član
Tu od
2 Ruj 2020
Poruka
47
pozdrav...
evo u fazi sam narudzbe atomizera agromehanika.
e sad molim vas recite mi da li sa usmjerivacima ili moze i bez njih.
treba mi za prskanje ljesnjaka
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,928
Evo ja taman bio uslužno nešto gledati.... jedne lješnjake u 6. Godini.

Mislim da bez visokih usmjerivača to ne možeš kvalitetno oprskati
 

maneken

Član
Tu od
2 Ruj 2020
Poruka
47
decki pozdrav...
može li mi tko sta reci o atomizerima u trgovinama MASIVA iz Bjelovara.
Navodno te atomizere proizvode u Srbiji sa KŽK Slovenskom pumpom.
Cijenovno su prihvatljivi pa ako netko ima vise iskustva i podataka o tim atomizerima.
ja bi uzeo jedan od 400 litara sa usmjerivacima od 175 cm. i 14 dizni.
To mi je prvi atomizer, puno nepoznanica.i radim cca 2hektara ljesnjaka.
mozda ga netko ima,mane.iskustva itd...
Naravno vjerovatno nije kao onaj od 25000 kn.
unaprijed hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh