• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
dobar prsluk...
znaci arno dobio si i moju narudzbu za kape s nick-om!
jel moram zvat lika ili ce imat svu nasu robu na sajmu?
nije jos sigurno jel idem, ali ako ce ici netko od kolega,
moze mi pokupiti tamo???

što se toga djela tiče sve je ok , i niko ko je što naručio ne mora brinuti ,,,,, pošto kažu loooooše vrijeme za nedjelju , a bez obzira i na to ako neko ne dođe il želi da mu neko podigne sve če biti rješivo ,,, ko ne podigne nazvaće se telefonom i sve dogovoriti i dostaviti najjeftinijom opcijom :(call):
 

frikky

Novi član
Tu od
12 Tra 2011
Poruka
27
Nisam ništa naručio jer nisam znao hoću li ići no sada znam da mi nema druge nego sutra doć poslije podne obzirom da nedjelja po prognozi ne bu bila lijepa. Dakle uzimam kapu sigurno.
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Imaš tu negdje u temi cijenik,a mislim da je 20 i nešto kn,nisam gledao cijenu 100% sutra ču vidit kad ju podignem
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Kad otprilike stiže roba poštom i jel poslano ?

Ako nije problem nazovi sutra na broj sa naruđbenice , pošto če on slati i ujedno sve dogovorite , vidi i sam koja bi bila najjeftinija solucija , :icon_thumright:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
arno mislim da su malo zahebali u cjeni..u cjeniku piše 22kn a platil sa 27..al nema veze..glavno da imam kapu...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
arno mislim da su malo zahebali u cjeni..u cjeniku piše 22kn a platil sa 27..al nema veze..glavno da imam kapu...

Ne malo , nego dosta toga ,,,, i sam sam se danas iznenadio kada sam došao po kapu ,,, mislim da ja više sa njim ne budem radio nikakve aranžmane ,, dosta toga nije ispalo onak kak je trebalo ali sad što je tu je ,,,, iz te kože sa ne može :(doh):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ARNO ti si htio pomoći,al šta se može kad netko nije dorastao nečemu i onda se čudi čudu, mislim na proizvođača
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma za te pare niti nemreš očekivati previše...ali ipak ako je bil dogovor onda se valja i držati dogovora...sad je kaj je...bar nekaj da imamo istoga...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sam se covijek zeznuo da se potrudio napravit kako treba imo bi vise posla a ovak je izgubio musterije sam si je kriv:(mm):
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Ja narucio kapu samo sa natpisom foruma kad ono žena kaže nemamo više,morate naručit pa vam poštom pošaljemo,al nema veze,sve 5 bitno da se može doč do nje pa i poštom
 

Najnoviji postovi

Na vrh