• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Poz, može jedan prijedlog? Ima nas koji smo daleko, tj, ne možemo doći na sajam, jel može netko napraviti logo, natpis i staviti na forum, pa svako od nas odnese na usb-u u neku tiskaru ili kopiraonu ili sl. i izradi sebi kapu, prsluk,i sl.
Npr boja ispisa je .....
boja majice je,,,,,,
i tak svatko može imati svoj primjerak :)


sve se može dogovoriti kada dođe vrijeme , a kao što rekoh platiš piouzećem i ne razmišljaš :(mm):
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
sve se može dogovoriti kada dođe vrijeme , a kao što rekoh platiš piouzećem i ne razmišljaš :(mm):

to je super idea meni paše pošto mi tiskara blizu i to me dođe 50kn
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Narudžbenica za izradu kape - majcie - prsluke

Poštovane forumašice i forumaši!


Zamoljen sam od člana ARNO da objavim javno narudžbenicu sa cjenikom.
Koji se je primio dobrovoljno organizacije poslova oko izrade:
kapa –majica – prsluka.

Na čemu se mu izuzetno zahvaljujem u svoje ime i u ime cijelog foruma!

Narudžbenica sa cjenikom je u Word dokumentukoju morate poslati na navedene adrese u samoj narudžbenici


NARUDŽBENICU PREUZMI OVDJE


za one koji ne znaju postupak:;
postupak je sljedeći:


1. kliknite na tekst sa sadržajem: "NARUDŽBENICU PREUZMI OVDJE"
2. otvara se novi prozor
3. kliknete na tekst sadržaja: Download: KONFAL cjenik i narudžbenica.doc
4. sačekate par trenutan i otvara se na vašem računalu
5. Word dokument spremite na vlastito računalo
6. ispunite obrazac u wordu i spremite ga
7. te ga pošaljete preko e-maila u obliku privitka
na dole navedece adrese

OBRAZAC SE NEMOŽE DIREKTNO POSALTI KAKO SU NEKI MISLILI!!!!



Evo u slikovnom obliku da vidite kako izgleda:

konfalcjenikinarudbenic.jpg



Za sve nejasnoće ožete se javiti meni na PP
Ili ako ne uspije skinuti može se javiti na moj e-mail:


balija.zeljkobalija@gmail.com


S Poštovanjem!

Vaš moderator zbalija
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Oni koji misle nešto podići na GUDOVAČKOM SAJMU , trebali bi se javiti do utorka 19,03,2013 radi izrade istih a oni koji žele pouzećem mogu se javiti bilo kada pa i do jesenskog sajma :(blush):[
 
Posljednje uređivanje:

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
Oni koji misle nešto podići na GUDOVAČKOM SAJMU , trebali bi se javiti do utorka 19,03,2013 radi izrade istih a oni koji žele pouzećem mogu se javiti bilo kada pa i do jesenskog sajma :(blush):[

ja poduzečem
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
:(wait): za lakše snalaženje kod određivanja veličine prsluka :(clap):


S ,,,,,,,,,, konfekcijski broj 40 - 42
M ,,,,,,,,,, konfekcijski broj 44 - 46
L ,,,,,,,,,,, konfekcijski broj 48 - 50
XL ,,,,,,,,, konfekcijski broj 52 - 54
XXl ,,,,,,,, konfekcijski broj 56 - 58
XXXL ,,,,, konfekcijski broj 60 - 62
XXXXL ,, konfekcijski broj 64 - 66

uz oznaku u X-evima može se upisati i konfekcijski broj

:(y):
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Skinem ja bez problema narudzbenicu ali nemogu je otvorit, nema veze Konfal mi nije daleko a imam i broj moba i njihov i od Arna. Nazovem ih sutra
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Skinem ja bez problema narudzbenicu ali nemogu je otvorit, nema veze Konfal mi nije daleko a imam i broj moba i njihov i od Arna. Nazovem ih sutra

posalo sam ti ispunjenu, samo prosljedi sa svoje e-mail adrese
 
Posljednje uređivanje:

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
I ja sam za prsluke, samo neka pise i cijela domena foruma na njima ;)
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
može mi samo neko reć u kojem dijelu sajma se nalazi štand?

Biće danas ili sutra , stavim i sliku sajma radi orjentacije samo kada malo više uhvatim vremena :(call):

Još uvijek se može naručiti ako ko što treba ,,,,,,,,, :(think):
 
Posljednje uređivanje:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Decki, hoce li se moci kupiti prsluk i kapa, a da nisu naruceni ??
Nisam htio narucivati, jer nisam znal da li cu ici na sajam !!? Ak u Subotu ipak uspijem doci i vidim stand, a nebum si mogel kupit . . . bit ce mi zao
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Decki, hoce li se moci kupiti prsluk i kapa, a da nisu naruceni ??
Nisam htio narucivati, jer nisam znal da li cu ici na sajam !!? Ak u Subotu ipak uspijem doci i vidim stand, a nebum si mogel kupit . . . bit ce mi zao

Vidi , stvari stoje ovako,,,, sve što je sa imenom to je samo za naručioca ,,,, normalno ,,,,
međutim ,,,,, neke stvari koje su naručene bez imena a trebaju se slati pouzećem , dogovoreno je da se ponesu na sajam pa se možda i uspiju nekome prodati , upravo iz tih razloga se nikome neće slati prije sajma već nakom ,,,,,, ne može se raditi nekih zaliha za možebitne kupce jer niko ništa nije platio a čovjek mora sam investirati u robu za koju iskreno niko ne garantira da će i biti otkupljena pošto se sve radi na povjerenju ,,,, iz tih razloga je dobro da svaki narući ono što treba a ukoliko neko sumlja u svoj dolazak neka sam nazove na broj sa naruđbenice pa se naka proba dogovoriti a ja vjerujem da če i uspjeti ,,,, a
NARUĐBE SE JOŠ UVIJEK PRIMAJU u koliko i neko naruči kasno i ne dobije ,,, pouzećem če moći naručiti ne samo poslije sajma već do idućeg JESENSKOG SAJMA kada ako ne budemo previše kritika ,,,dačemo si još malo truda , poslušati realne kritike i sve to popraviti i osvježiti za JESEN :(happy):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja ču to riješiti poslje sajma da ne stvaramo nepotrebnu nervozu bitno je da imamo čovjeka koji to radi....
 

Najnoviji postovi

Na vrh