• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kao prvo bi zahvalil ARNU na brizi šta si čovjek dao truda da organizira štampanje prsluka i kapa pošto ima dosta onih koji su za pa ARNO daj da na neki način sad već zbrojimo sve to pa da se vidi oćemo li raditi ili ne ...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Kao prvo bi zahvalil ARNU na brizi šta si čovjek dao truda da organizira štampanje prsluka i kapa pošto ima dosta onih koji su za pa ARNO daj da na neki način sad već zbrojimo sve to pa da se vidi oćemo li raditi ili ne ...


Pošto se ipak u sve dosta kasno krenulu ,,,,, ali dovoljno rano za Jesenski sajam ,,,,, ništa se ne zna još kako će sve ispasti ,,, zainteresiranih okvirno vidim da ima što je u redu ,, sutra popodne bih trebao ići kod čovjeka na valjda zadnji razgovor iako se svaki dan čujemo ,, iz današnjeg razgovora mogu reći ovo ,,,,,
kape nisu problem i biće ih vjerojatno dovoljno ja sam vidio kod njega neke bljedo zelene koje su mi se svidjele ali ih ima u manjim količinama ,,, nadomjestak bi bile crne cjena sa vezon 22 - 25 kn
prsluci ,, svi shvačamo da u par dana je teško sakupiti naruđbe , kupiti prsluke jer se mora kupiti po brojevima kako ko treba ištampati ,,,,, tako da ne znam kako če se stiči ali volja je tu ,,,, po današnjoj obavjesti bili bi kupljeni u " COMET " - u po cijeni cca 150 kn plus vez na prvoj i zadnjoj strani 40 kn ... ali če cijena izgleda biti 180 kn mislim da prsluci nisu loši i da bi cjena bila OK ,,,, samo je pitanje vremena da li če se sve stići odraditi ,,,,,,,,
u razgovoru je napomenuo da ima određeni broj bijelih POLO maica veličine XXL te da bi i njih mogao napraviti po cjeni od 40 kn sa vezom na prsima ( vjerojatno mali vez , desna strana )
Dobra strana je što se sve bude moglo i naručiti i poslati pouzečem ali na teritoriju HR
Mislim da če sutra biti sve rješeno i da če svaki svoje želje moči uputiti direktno putem Email -a
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Najbolje bi bilo da pojedinaćno onda dogovorimo putem mejla sa gospodinom pa smo za jesen spremni da sad ne forsiramo onda ispadne sve kontra....
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Najbolje bi bilo da pojedinaćno onda dogovorimo putem mejla sa gospodinom pa smo za jesen spremni da sad ne forsiramo onda ispadne sve kontra....

ma mislim da če se dobar dio odraditi i za ovaj sajam ,,,,, a moja zamisao je i bila da svako za sebe maruči Emal - om jedan meni , jedan njemu ,, zadnjih dana mi uskladimo da se za sajam odradi barem ono što je moguće :icon_biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Ja bi tri, četri, a možda i još koju kapu, sa različitim natpisima da iznenadim kolege.
Ako dođe do promjena lako nadopišem.

MUHANICAR
PUKNUTI
ZJ
ILEGALAC
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ja bi tri, četri, a možda i još koju kapu, sa različitim natpisima da iznenadim kolege.
Ako dođe do promjena lako nadopišem.

MUHANICAR
PUKNUTI
ZJ
ILEGALAC

heee, he sve za stare forumaše koji su se umorili od pisanja,
 

torpedo6206

Član
Tu od
23 Kol 2009
Poruka
106
Poz, može jedan prijedlog? Ima nas koji smo daleko, tj, ne možemo doći na sajam, jel može netko napraviti logo, natpis i staviti na forum, pa svako od nas odnese na usb-u u neku tiskaru ili kopiraonu ili sl. i izradi sebi kapu, prsluk,i sl.
Npr boja ispisa je .....
boja majice je,,,,,,
i tak svatko može imati svoj primjerak :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh