• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
Ja sam ZA! I dobro da se netko sjetio takvo sto organizirat. Velicinu neznam na pamet tu negdje 115-120kg heheeee

he, he, he, tebi treba sator, a ne prslukQ salim se malo, nemoj zamjeriti. :(handshake):

ja sam isto za, a ako se desi da mi iskrsne nesto za sajam, vjerujem da covjek salje postom robu!
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
eeeee pozdrav ARNO:icon_thumright::icon_thumright:.svaka čast na trudu.neko je morao preuzet tu nezahvalnu obavezu pa mi je drago da si to ti:(y):ja sam naravno ,,ZA,,to je sigurno 100%.i sam sam nešto gledao al ovdje nema niko da radi tako nešto.ima jadna firma al oni vezu slova i slike a to je skuplje.ja sam za kapu dao 45 kuna tako da je kod tebe dosta povoljnije..pozdrav i hvala na trudu:icon_thumright::icon_thumright:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
jeste svi lako platim na vatikanski način a da arnu pošaljete lovu poštom ?
da vas čujem ko je za !
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
eeeee pozdrav ARNO:icon_thumright::icon_thumright:.svaka čast na trudu.neko je morao preuzet tu nezahvalnu obavezu pa mi je drago da si to ti:(y):ja sam naravno ,,ZA,,to je sigurno 100%.i sam sam nešto gledao al ovdje nema niko da radi tako nešto.ima jadna firma al oni vezu slova i slike a to je skuplje.ja sam za kapu dao 45 kuna tako da je kod tebe dosta povoljnije..pozdrav i hvala na trudu:icon_thumright::icon_thumright:
ah kolega nisi dobro pregovarao s ovima iz Hrastovca,ja uspio napraviti kapu jeftinije za jednu pivu,a normalno da je ovo tkanje skuplje,:icon_pidu::icon_pidu:,kao što reče ARNO ,budu Konfalovci na sajmu pa se treba raspitati jer inače bude krenulo razapinjanje kolege a to ne bi bilo nikako u redu,uglavnom ak se odlućim za prsluk ,treba mi M velićina,ups zajeb ,XXXL,valjda je dosta X ,kad ti kinezi rade neke male velićine:icon_pidu:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Malo je problem sa tim prslucima za velićinu a ako se narući valjda se bude pogodila velićina kad bi išlo bar po kilaži onda bi lakše znali velićinu:icon_mrgreen:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja sam ti više gledal u televizor tak da sam jedva i videl kapu:icon_mrgreen:ali dobro izgleda..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zgodan kadar,al sam fulo rakurs slikanja:(rofl)::(rofl)::(rofl):,drugi put budem pazio
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
evo prsluk s končanim uvezom
 

Prilozi

  • Fotografija0927.jpg
    Fotografija0927.jpg
    34.9 KB · Pregleda: 134
  • Fotografija0926.jpg
    Fotografija0926.jpg
    39.9 KB · Pregleda: 152
Z

zeleno zagorje

Guest
dobre su vam kape dečki podržavamo vas , može jedna za zeleno zagorje , platit čemo isto ko i brane sa drvoredom lipa toliko nam treba,, jer nas je svih skupa jedan drvored ali bumo kapu koristili svaki jedan dan
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
jel taj za prsluke i kape ima štand kada se uđe na sajam s lijeve strane(pokraj opruge dežanovac)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
ajkula, kaj su ti one dvije bijele točke na kapi?
odzračnici (kad zakipi da šišti ko ekspres lonac) ili buš uskoro dobil mlade rogove?
ako budu rogovi, nadalje te zovemo jelenko :eek::

ja sam isto za lajbek...lajbek nosi lajbek...
 

Najnoviji postovi

Na vrh