• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: PRSLUCI

Znaci trebamo distributera,, da li je netko zainteresiran????????????????
Koje boje da budu majice????
Slafko, da li mozes provjeriti kod prijatelja, kakve majice ima i poslikat, al ne obične bijele nego neke bolje, kvalitetnije.
 
U

ursus4514

Guest
Re: PRSLUCI

...Mario ona majica mi se sviđa sto ste vi prije pravili ona plava sa natpisom moze takva i kapa ja sam za majicu i kapu prsluka imam od pionerra pun k*****....tako da ja sam za majicu....! 8) 8)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Re: PRSLUCI

Pozdrav,i ja se prijavljujem za majcu (kom. 2),a i za još nešto ako se nešto nudi,možda kapa?
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Re: PRSLUCI

Slafko,dali se javio tko za distribuciju?
Ako nista ajmo se nas par organizirat to sad u 6-om mjesecu i to rijesiti
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Re: PRSLUCI

jel bude kaj od majci?? :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: PRSLUCI

Ako bude kapi i majci,,,uzeo bi za sebe i za dijecu.......

Hvala unaprijed
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,311
i ja bi prsluk,i kaj se još nudi?
kak da dođem do tog?
Mislim da nikak jer kak mi se vidi to je bil vlak bez povratka.
A možda i grešim :scratch
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Mislim da nikak jer kak mi se vidi to je bil vlak bez povratka.
A možda i grešim :scratch

Tak nekak.
Ove godine ništa od prsluka jer nitko nije htel se primiti toga posla,
i organizacije oko toga. Jer prošle godine je bilo velikih problema oko toga...
 

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
Tak nekak.
Ove godine ništa od prsluka jer nitko nije htel se primiti toga posla,
i organizacije oko toga. Jer prošle godine je bilo velikih problema oko toga...

evo jedan prijedlog moderatorima.

ako ste zainteresirani, kolega ima tiskaru i radi sitotisak, i što se tiće kupovine majica i sitotiska, to nije problem. i mogao bi biti i popust neki.

prsluci... cijena im je malo veća nego majicama, a ne znam kak ste prije radili, jeste naručili prsluke ili ste dali šivati, pa onda tisak.
ili vas možda zanima opcija ušivenog logotipa? doma imam radnju koja se bavi šivanjem konfekcije, odnosno zaštitne odjeće (hlače, kombinezoni, kute, prsluci, jakne...)
uglavnom mi smo kooperanti jednoj firmi iz djakova, pa vjerujem da bi se sve moglo dogovoriti...

Protect linija radne odjeće
http://www.hemco.hr/Protekt-Work-odjeca-za-rad.html

evo još jedan mali update, razgovarao sam s mamom, prsluci se mogu napraviti svakakvi, što se tiče boja, modela i materijala, a cijena bi bila negdje oko 120-130 kn. ak bi bilo više komada, naravno, jeftinije.
 
Posljednje uređivanje:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
evo jedan prijedlog moderatorima.

ako ste zainteresirani, kolega ima tiskaru i radi sitotisak, i što se tiće kupovine majica i sitotiska, to nije problem. i mogao bi biti i popust neki.

prsluci... cijena im je malo veća nego majicama, a ne znam kak ste prije radili, jeste naručili prsluke ili ste dali šivati, pa onda tisak.
ili vas možda zanima opcija ušivenog logotipa? doma imam radnju koja se bavi šivanjem konfekcije, odnosno zaštitne odjeće (hlače, kombinezoni, kute, prsluci, jakne...)
uglavnom mi smo kooperanti jednoj firmi iz djakova, pa vjerujem da bi se sve moglo dogovoriti...

Protect linija radne odjeće
http://www.hemco.hr/Protekt-Work-odjeca-za-rad.html

evo još jedan mali update, razgovarao sam s mamom, prsluci se mogu napraviti svakakvi, što se tiče boja, modela i materijala, a cijena bi bila negdje oko 120-130 kn. ak bi bilo više komada, naravno, jeftinije.

O time prije sveg trebaju dati riječ administratori foruma,
pa da se nakon toga napravi anketa tko bi uzeo i o kojoj bi se količini radilo napraviti ponovno anketu na forumu...

Ja bi predložio i da riječ dvije o svemu temo vele prošli organizatori izrade prsluka i majica kako je teklo, koliko se je naručilo, koliko je isporučeno, dali su svi preuzeli i sl...
 

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
ja sam samo dao prijedlog, da je moguće nešto srediti s moje strane.
ak se forum odluči, javite se
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
ja sam samo dao prijedlog, da je moguće nešto srediti s moje strane.
ak se forum odluči, javite se


ok i na tome ti zahvaljujemo!
oko toga ćemo se čuti i dobiti ćeš odgovor dali se kreče u realizaciju
projekta ili ne.

Sad je trenutno malo krivo vrije za raspravljanje oko toga jer su u tijeku berbe kukuruza, pa nakon toga jesenska brazda i sijanje strnih kultura. Kad se riješe ti poslovi u poljima onda ćemo sve konkretno dogovoriti
 
L

ler

Guest
ok i na tome ti zahvaljujemo!
oko toga ćemo se čuti i dobiti ćeš odgovor dali se kreče u realizaciju
projekta ili ne.

Sad je trenutno malo krivo vrije za raspravljanje oko toga jer su u tijeku berbe kukuruza, pa nakon toga jesenska brazda i sijanje strnih kultura. Kad se riješe ti poslovi u poljima onda ćemo sve konkretno dogovoriti
ako se riješi problem zainteresiran sam za prsluk i maicu
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
I ja sam zainteresiran za prsluk a evo nudim i pomoć oko realizacije.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Prsluci su napokon dogovoreni, cijena je 90 kn. Ide samo naš logo gore, logo i natpis bude isti kao i na majicama.

Obavijest je stavljena na prvu stranu zato da ljudi čim prije vide, jer želim da prsluci budu gotovi do sajma u Gudovcu.

VELIČINE
L veličina za čovjeka 80kg i 175 cm visine
XXL veličina bi bila za čovjeka oko 90 kg i 190 cm visine,
XXXL za čovjeka do 110 kg i 200 cm visine.
Ovo je slika prsluka

Narudžbe za prvu rundu primam do srijede(18.3.2009.) do 9 sati ujutro ,

na mail: poljoprivredni-forum@net.hr
OBAVEZNO NAVESTI SVOJE PODATKE, ime prezime, adresu, broj mobitela, korisničko ime na forumu

NuLHIUWxsh5_Ty0g.v.jpg




LOGO BUDE KAO NA OVOJ MAJICI
Neispravan link obrisan!
Neispravan link obrisan!

pozz! Znam da kasnim skoro 2 godine, ali bi me zanimalo dali se jos uvjek daju nabaviti prsluci i kakva bi bila cijena! ja bi 1-2 komada xxxl! Ako jih radi Dika:supz::supz: štik nije mi ni problem kod njih si podici jer su udaljeni 15 min sa autom od mene!
 

Najnoviji postovi

Na vrh