• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: PRSLUCI

marioJB kaže:
jel se mogu kape narucit da dođu postom

Ma bude se našlo, mislim da je ostalo par komada...dok provjerim ti javim...
 

Podravec

Član
Tu od
4 Velj 2009
Poruka
89
Re: PRSLUCI

Bobo kaže:
Sto se prsluka tice:
Netko je dosao do nas oko 13:15 do nas dok smo pricali (Vec nas je bilo dosta tamo) i pitao gdje se kupuju prsluci, uputili smo ga, ali ne znam tko je to bio... Ocito je neki clan foruma, cim pita gdje se kupuju prsluci, i dosao je oko 13 na DF stand...

Ako se netko prepoznao, nek nam se predstavi... A ako se predstavio, ja se ispricavam jer nisam cuo. Mrk i ja smo bili zaneseni svojim pricama toliko da nismo na nista drugo obracali paznju, a ovog smo mrtvo hladno uputili do Slafka po prsluk :scratch
Jel se sjećate kak je izgledal ?
 
B

Bobo

Guest
Re: PRSLUCI

Mislim da je bio nizi, zuta kosa, cini mi se da je i neka bradica bila (takodjer zuta) crna jakna...

Dosao, pitao nas tamo u hrpi gdje se idu kupiti prsluci. Uputili smo ga i to je to...

Da nisi to bio ti?
 

Podravec

Član
Tu od
4 Velj 2009
Poruka
89
Re: PRSLUCI

Po tvom opisu nisam. Ali sam pital neku dvojicu mlađih. Inače sam 192cm i bez brade.
Svejedno prsluk nisam podignuo kad nisam nikog (slafka) našel. A žuril sam se jer sam imal i "utege" sa sobom.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: PRSLUCI

Podravec kaže:
Po tvom opisu nisam. Ali sam pital neku dvojicu mlađih. Inače sam 192cm i bez brade.
Svejedno prsluk nisam podignuo kad nisam nikog (slafka) našel. A žuril sam se jer sam imal i "utege" sa sobom.
To smo jedino mogli biti ja i Šanana ;)
 
B

Bobo

Guest
Re: PRSLUCI

Gle, ja sam bio debeli lik koji je imao forumsku kapu na glavi, naslonjen na prednji tocak traktora, skupa sa "Sananom" koji je imao i kapu i prsluk. Lijevo od mene je bio "Mrk" i nas dvojica smo pricali svoje neke price...

Inace, ja ti ovako izgledam: (Slikao me tetak iz zasjede dok sam mu malcirao vocnjak, a sliku je nazvao "MUTAN TIP")

 
I

intrac df

Guest
Re: PRSLUCI

Prsluci su dobri a i kape.Bio sam u nedjelju na sajmu.Oko 13 sati kod DF nigdje nikoga sa prslukom ili kapom.Kasnije sam našao nekoga sa kapom vjerovatno neko sa foruma,nismo se predstavili i on mi je rekao gdje je Slafko .Kupio sam prsluk i 2 kape za sebe i sina.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: PRSLUCI

intrac df kaže:
Prsluci su dobri a i kape.Bio sam u nedjelju na sajmu.Oko 13 sati kod DF nigdje nikoga sa prslukom ili kapom.Kasnije sam našao nekoga sa kapom vjerovatno neko sa foruma,nismo se predstavili i on mi je rekao gdje je Slafko .Kupio sam prsluk i 2 kape za sebe i sina.

U nedjelju smo bili tamo, Gmiža, Hrvoje, Jokapz , Šanana i ja. u 13.
 
I

intrac df

Guest
Re: PRSLUCI

Jest li imali kape ili prsluke na sebi.Malo prije u 12.49 slikao sam DF
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: PRSLUCI

intrac df kaže:
Jest li imali kape ili prsluke na sebi.Malo prije u 12.49 slikao sam DF
Mi smo došli u 1
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: PRSLUCI

malo upozorenje u vezi prsluka.
gornji lijevi dzep sto se zatvara gumbom izgleda idealan za nositi digitalac u njemu. i je. dok hodate,stojite ili sjedite.

ALI! ne pokusavajte vezati ili obuvati cipele tj. saginjati se ako drzite fotic u njemu. ako ste na necem tvrdom(u mom slucaju plocice) gotovo ce sigurno digitalac ispasti! :madmana:

sada moram kupovati super ljepilo :lol: :blackeye
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Re: PRSLUCI

Bobo, odlična ti je ona slika "MUTAN TIP" :lol: :lol: :lol: :lol:
 
V

viksi

Guest
Re: PRSLUCI

Ja sam htel pitati dal budu poslani prsluci poštom onima koji nisu bili u prilici podići ih u Gudovcu?
Naručil sam dva kom.
U biti možda sam ja jedini? :oops:
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: PRSLUCI

viksi kaže:
Ja sam htel pitati dal budu poslani prsluci poštom onima koji nisu bili u prilici podići ih u Gudovcu?
Naručil sam dva kom.
U biti možda sam ja jedini? :oops:

Ma nisi jedini, stvar je samo u tome kaj poslije sajma imam toliko posla da jednostavno nisam dosada stigao poslati pakete sa prslucima. Ima više od 15 paketa za spremiti i poslati.

Ispričavam se svima koji čekaju da im prsluk stigne poštom.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: PRSLUCI

slafko kaže:
viksi kaže:
Ja sam htel pitati dal budu poslani prsluci poštom onima koji nisu bili u prilici podići ih u Gudovcu?
Naručil sam dva kom.
U biti možda sam ja jedini? :oops:

Ma nisi jedini, stvar je samo u tome kaj poslije sajma imam toliko posla da jednostavno nisam dosada stigao poslati pakete sa prslucima. Ima više od 15 paketa za spremiti i poslati.

Ispričavam se svima koji čekaju da im prsluk stigne poštom.


Viksi nisi jedini :twisted:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: PRSLUCI

Dečki, prsluci budu stigli, razgovaral sam sa Slavkom, u gužvi je bil.
 

Najnoviji postovi

Na vrh