• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: PRSLUCI

ŠANANA kaže:
Ma nebudu premali, ja se bojim da mi nebude predugačak L veličine :!: :!: :!: :scratch
Buemo sve sutra vidjeli ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: PRSLUCI

ŠANANA kaže:
Ma nebudu premali, ja se bojim da mi nebude predugačak L veličine :!: :!: :!: :scratch
A možda si ti prekratak :lol: :scratch :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: PRSLUCI

mario kaže:
ŠANANA kaže:
Ma nebudu premali, ja se bojim da mi nebude predugačak L veličine :!: :!: :!: :scratch
A možda si ti prekratak :lol: :scratch :blackeye
A neznam :scratch , 180 sam skoro ;) ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: PRSLUCI

Dečki ja sam uzeo XXXL a vi se tu navlačite s L :lol: :lol:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Re: PRSLUCI

ŠANANA kaže:
mario kaže:
[quote="ŠANANA":eek:wxqqz02]Ma nebudu premali, ja se bojim da mi nebude predugačak L veličine :!: :!: :!: :scratch
A možda si ti prekratak :lol: :scratch :blackeye
A neznam :scratch , 180 sam skoro ;) ;)[/quote:eek:wxqqz02]

ŠANANA nije prsluk prevelik 100%, nego si ti za njega možda premali :lol: :lol: :lol: :lol: !
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: PRSLUCI

mario kaže:
Po izgledu su mi super prsluki, jedino me zanima dal je dovoljno velik natpis sa leđa?

natpis je dovoljno velik. barem meni. nije premal,vidi se dovoljno. da je veci,mislim da to nebi bas dobro izgledalo..

ŠANANA kaže:
Ma nebudu premali, ja se bojim da mi nebude predugačak L veličine :!: :!: :!: :scratch

rekao si da si visok 180cm,nebi ti onda trebao biti dugacak. ja sam isto tu negdje i taman mi je.
a uostalom,vidjet ces sutra. ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: PRSLUCI

cimpy kaže:
prsluk i kapa su ok sve je po dimenziji!
Upravo tako... ;)
Zadovoljan s robom 8)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,060
Re: PRSLUCI

Dečki, vi ste kaj trstike. Morate se malo zdebljati, da vam nije zgužvan natpis na leđima :lol:
 
B

Bobo

Guest
Re: PRSLUCI

Kape su OK, ne padaju s glave, otac se od svoje ne rastavlja iako sam mu rekao da je to samo za po sajmovima da se reklamiramo ;)

Na sajmu dok sam hodao, i idu prema meni neki deckici od svojih 13-15 godina i vec smo se bili prosli i potrci on za mnom i cita sto pise na kapi?!? Jedan je isto to napravio kad sam gledao FENDT-a...
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: PRSLUCI

Dečki, imate sreću što je bilo barem 20 kapa više nego što je planirano (čitaj naručeno)... Imao sam predosjećaj da će i kape biti popularne... :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: PRSLUCI

fora, na sajmu me pitalo barem 20 ljudi kad sam razgledavao, pitaju. Jel ste vi glavni ovdje :mrgreen: :mrgreen: , ja velim da nisam, a on opet: a kak niste, vidim oznake neke firme na prsluku i kapi, a je se nasmijem i odem :lol: :lol: :lol:
Mogo sam prodat vodenu pumpu za 560 i metnit novce u đep i otić, iste me čovjek pitao, mislio je da sam glavni :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Re: PRSLUCI

Kao sto sam ti i rekao na sajmu... Mogli smo onaj traktor prodati, ili ako nista drugo pokupiti kaparu i netragom nestati kao pravi balkanci ;) Vi ste gore sjevernije, pa vam takvo nesto ne bi palo ni na pamet, al slavonci k'o slavonci... Cudim se samo kako tebi nisam ponudio Deutz-a ;)

Sto se prsluka tice:
Netko je dosao do nas oko 13:15 do nas dok smo pricali (Vec nas je bilo dosta tamo) i pitao gdje se kupuju prsluci, uputili smo ga, ali ne znam tko je to bio... Ocito je neki clan foruma, cim pita gdje se kupuju prsluci, i dosao je oko 13 na DF stand...

Ako se netko prepoznao, nek nam se predstavi... A ako se predstavio, ja se ispricavam jer nisam cuo. Mrk i ja smo bili zaneseni svojim pricama toliko da nismo na nista drugo obracali paznju, a ovog smo mrtvo hladno uputili do Slafka po prsluk :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: PRSLUCI

je, tog se i ja sječam, došel je i pital za prsluke, al bez predstavljanja i ostalog, ja sam mislil da se bude vratil dok podigne prsluk, al nije ga bilo nazad, a tko je :scratch :scratch :scratch

Bobo, mislim da smo ti i ja savinuli onaj prednji kotač i blatobran na agrofarmu pošto smo stalno visjeli na njemu :lol: :mrgreen:
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Re: PRSLUCI

Mene pa isto neki dečko kod Hurlimanna od 150 konja pital da kaj to košta, jer sam u prsluku sjedil nutra...
Ja mu velim da ne radim nego da samo razgledavam, al on uporan.. onda mu velim da mu je xb max oko 37000 ak ne i vise a za ovog nek računa oko 50 000 i navise :mrgreen:

ja se tam oko 12:45 motal oko DF al nisam nikog vidio :scratch , moral bum opet najesen dojti da neku rundu spijemo ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: PRSLUCI

bili smo marko hurliman, kikić mf, df&torepdo i ja tamo malo prije 13:00 kod agrofarma s prednjim utovarivačem, kasnije oko 13:10 pridružio bobo i mrk
čudim se kak nas nisi vidio :scratch
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Re: PRSLUCI

Evo i nas kako peglamo prsluke.Lijevo na slici je moj brat a desno sam ja.

Picture070.jpg


Picture073.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: PRSLUCI

ŠANANA kaže:
bili smo marko hurliman, kikić mf, df&torepdo i ja tamo malo prije 13:00 kod agrofarma s prednjim utovarivačem, kasnije oko 13:10 pridružio bobo i mrk
čudim se kak nas nisi vidio :scratch
Tako je čudno kako nas niko nije vidio :scratch

Mogli smo s tim prslucima što šta prodat :blackeye :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh