• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .
T

tbakovlj

Guest
Re: PRSLUCI

Jel se može naručiti prsluk na ime i isti takav se podići na sajmu u Gudovcu?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: PRSLUCI

dali je mozda koji prsluk gotov da se vidi kako to izgleda?
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
Re: PRSLUCI

Slafko za BiH bi ti mogao biti problem što ti pošiljka mora ići na carinski pregled, a svi ti papiri kao i carinski
pregled bi mogli biti skuplji od samog prsluka pa zato provjeri na pošti. to ti je od naših carinika, a možda i
oni iz BiH odvagnu nešto svojega :scratch
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Re: PRSLUCI

ovo sto si napisao nije tocno.
Imam primjer da mi je ujak iz Njemacke slao 2x mobitele,jedan put novi i jedan put polovan.
Na novi je isao troska carine odnosno pdv a na polovan nije islo nista.
Tako da ti troskvovi sto si naveo nisu tocni.
Raspitaj se ....
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
Re: PRSLUCI

ja sam pisao ako se šalje od nas van, a tu stoji da svaka pošiljka teža od 20 g mora ići na carinski pregled
bila ona carinjena ili ne to se plača
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: PRSLUCI

..ja.. kaže:
dali je mozda koji prsluk gotov da se vidi kako to izgleda?

IMaš sliku na prvoj stranici, logo ti bude kao na majicama.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: PRSLUCI

mislio sam ako ima sa otisnutim logom,al ok. znaci nema jos. nema problema ;)
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
Re: PRSLUCI

jozek kaže:
ja sam pisao ako se šalje od nas van, a tu stoji da svaka pošiljka teža od 20 g mora ići na carinski pregled
bila ona carinjena ili ne to se plača

malo da se ispravim mijenjale su se neke regule pa sad stoji da svaka pošiljka koja sadrži robu ide na carinski pregled
koji se ne plača, ali se plačaju prijavni papiri i to pismo ak je između 1 do 2 kg. dođe 139 kn. ak je teže mora iči
kao paket ali cijena je opet tu negdje
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: PRSLUCI

Kaj je bilo ljudi, nekak slabo naručujete, a na anketu vas se 45 javilo :!: :!: :!: :!:

Idemo još je malo vremena ostalo, znam da dolazi ljeto i da nije prigodno vrijeme za prsluke, ali bude zima brzo došla :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: PRSLUCI

Kakvom poštom to mislite slati? Možda naručim prsluk a express mi netreba.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Re: PRSLUCI

Za BiH se dogovorite, da se šalje na zadnju hrvatsku poštu uz granicu na tvoje ime, pa podigneš tamo i platiš lokalnu poštarinu i ne zezaš se sa carinom.
Nije problem u iznosu carine, više može bit problema zbog nekih taksi samih za sebe.
Trošak carine 0,00, a takse xy kn, km, eur...

U informaciju: slao sam nekom promo DVD bez ikakve vrijednosti i iz Zagreba su tražili da im dođe iz Slatine te poda izjavu o vrijednosti diska.
 
C

cimpy

Guest
Re: PRSLUCI

ja bi uzeo prsluk samo jedino ako ga mogu dignut u gudovcu na sajmu jel mi poštari pol pošte ne donesu! malo su glupi!
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
Re: PRSLUCI

cimpy kaže:
ja bi uzeo prsluk samo jedino ako ga mogu dignut u gudovcu na sajmu jel mi poštari pol pošte ne donesu! malo su glupi!

ja bi ih častio pičem za takvoga nešto, da mi ne donesu pol računa :lol: :partyman:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: PRSLUCI

Marko355 kaže:
Kakvom poštom to mislite slati? Možda naručim prsluk a express mi netreba.

Khm....
 

Najnoviji postovi

Na vrh