• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

****Prsluci - kape - majice**** 2013.

dali ste zainteresirani za izradu kapa - maica -prsluka

  • kapa

    Glasova: 30 65.2%
  • maica

    Glasova: 25 54.3%
  • prsluk

    Glasova: 26 56.5%
  • uopće nisam zainteresiran

    Glasova: 3 6.5%

  • Ukupno glasača
    46
  • Anketa je napravljena .

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
pozz! Znam da kasnim skoro 2 godine, ali bi me zanimalo dali se jos uvjek daju nabaviti prsluci i kakva bi bila cijena! ja bi 1-2 komada xxxl! Ako jih radi Dika:supz::supz: štik nije mi ni problem kod njih si podici jer su udaljeni 15 min sa autom od mene!

i ja bi jedan
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Izrada prsluka i kapa

Pozdrav SVIM kolegicama i kolegama ovog foruma ,:(handshake):

Vidim da se polako neki spremaju do sajma ,,,,, :tractor:,,,, ali sam primjetio da se ima i nekih želja :(rofl): pa sam se i ja malo potrudio da malo pripomognem ako se uspije :(hi): stvar je u kapama i prslucima :cool2: dao sam si truda pa sam danas stupio u kontakt sa čovjekom - poduzetnikom - koji bi nam mogao pomoči , u stvari on se bavi sa tim poslom te smo danas u telefonskom razgovoru razgovarali o sljedećem ,,
moj predlog je bio kape i prsluci , na kape bi bilo napisano poljoprivredni forum, a po posebnim željama bi se moglo ispisati i ime forumaša , na prsluke isto tako naprijed mali natpis poljoprivredni forum i po želi ime a na leđa poljoprivredni forum
cjena kapa bi bila cca 20 - 25 kn , prsluci 100 - 150 u zavisnosti da li bi se željelo nešto jednostavno ili kvalitetnije , sve je stvar dogovora :eek::
Da ne bi ispalo da ja nešto zarađujem ,,,:(envy): zamislio sam to ovako ,,,, kada se dogovorimo što želimo i kako da izgleda , nosim kod gospodina na uvid a kada on kaže svoje ja stavim čovjekovu Email adresu na forum i svako naruči što i koliko želi jedan Email šalje njemu , jedan meni da zadnjih dana uskladimo naruđbe ,:(wasntme):
pošto če gospodin sa svojom firmom biti isto tako na sajmu svaki če ga posjetiti na njegovom štandu , platiti i preuzeti svoju naruđbu
U svemu tome ja bih molio samo NARUČITELJE za ozbiljnost pri naruđbi jer če se naručeno morati i napraviti a problem nastane ako se NE podigne i normalno plati ,,,,,,, neznam ali će možda za prsluke i tražiti da se plati u napred ali to su sve stvari budućih dogovora ,,,,,,:(yawn): volio bih čuti Vaše mišljenje i prjedloge :icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ja sam ZA! I dobro da se netko sjetio takvo sto organizirat. Velicinu neznam na pamet tu negdje 115-120kg heheeee
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Kolega ja u potpunosti podržavam tvoju zamisao:(handshake): i okvirna cjena nije pretjerana pa sve u svemu odlična zamisao:icon_super:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ja sam ZA! I dobro da se netko sjetio takvo sto organizirat. Velicinu neznam na pamet tu negdje 115-120kg heheeee

Pošto si iz moga kraja onda i ti možeš znati sa kime se pregovara ,, u pitanju je KONFAL , Prokljuvani , što više poznati osoba zna biće manje sumnje u muljažu , jer danas niko nikome ne vjeruje ako nas je više ukljućeno biće lakše odraditi ovaj posao :icon_winkle:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Koliko bi bila poštarina za to jer ja ne vjerujem da ću ići na sajam?
 

Najnoviji postovi

Na vrh