• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prsluk- poljoprivredni forum- ANKETA

Da li bi naručili Prsluk??


  • Ukupno glasača
    62
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

mali seljak

Guest
ja ću odmah makar 2 komada samo da neprođem kao sa majicama
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
mario oće li bit išta od prsluka :!: :roll: :roll:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam za, zašto nebi, na Pioneer danima polja mi je promakal jedan prsluk, pa sad ovo nije loša idea! :mrgreen:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ma kakva zima :) kako je vrijeme krenulo morati ce se majice kratkih rukava raditi :)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
pa...istina...jučer smo kukuruze istovarljali i svi smo bježali u lad...vručeee
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
je sada vruće ali će i zima iznenada doći pa će tribat prsluci :!: ;) :lol:
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
mario stiže zahlađenje,kad će prsluci :?: :?: ;) ;) :lol: :roll: :mrgreen:
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Obavezno napiši po kojoj cijeni će netko raditi te prsluke. Prijatelj mi ima tekstilnu firmu pa možda možemo kod njega dobiti bolju cijenu.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Ljudi, ja ću za sebe raditi prsluke po cijeni od 80 kn+PDV. Mislim da je to odlična cijena s obzirom da sam dobio neke ponude od čak 199 kn+PDV.

Sigurno ćete se pitati kakvi su prsluci - sasvim solidni, sa džepovima i jednim džepom na prsima za mobitel.

U cijenu je uključen veliki štik na leđima + manji na prsima.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Treba se odlučiti tako da se ima konačan broj, logotip da se izradi štik... sad će uskoro gužve jer dosta firmi želi nešto promotivno izraditi i pokloniti. Zato bi bilo dobro da se čim prije odluči i da se napravi narudžba.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh