• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prsluk- poljoprivredni forum- ANKETA

Da li bi naručili Prsluk??


  • Ukupno glasača
    62
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Budući da imamo majice polj. forum, zanima me da li bi bilo zainteresiranih za Prsluk s logom poljoprivredni forum.
Dolaze hladni dani, tako da mislim da je ovo za sad bolje riješenje nego majice.

Ovo je samo anketa za sada, da vidim da li bi bilo zainteresiranih.
Trenutno još neznam ni cijenu, ni boju, ni ništa o prsluku.
Ove prsluke bi nam sufinancirala firma AGROKLAS(Lamborghini...), tako da nebi bila to prevelika svota, na prsluku bi bio naš logo i logo od firme Agroklas.
Prsluci bi se slali normalnom poštom, a ne expres kao što su do sad, te bi ih ja pakiral u svoje kutije tako da nebi vi morali platiti posebnu kutiju.
Ja na prslucima nebi imao nikave zarade.
Do sad je bilo problema s veličinama s majicama, buduči da je ovo prsluk, tu veličina nije toliko zeznuta, jer ako je malo veči ne smeta.


Onda da čujem dal ima zainteresiranih??????
Svatko tko glasa u Anketi neka napiše i jedan post(mišljenje, potvrdu, bilo kaj....)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
ja sam ZA da imamo prsluk....
uzeo bih ga samo bi dobro došla neka slikica bar slična kako bi prsluk izgledao. ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Bude slika, samo da prvo vidim dal ima zainteresiranih.

MOLIM SVE KOJI SU GLASALI DA NAPIŠU I JEDAN ODGOVOR.
 
J

jeronimo

Guest
Evo nisam dugo na ovom forumu, nisam ni neki poljodjelac al sam zainteresiran za takav prsluk , iz više razloga :
1: Ionako razmišljam ovih dana uzet si neki prsluk za ovo prijelazno razdoblje
2: Baš bi volio imati takav prsluk kako si opisao jer mislim da ću u svom mjestu biti možda jedini - a ja naprosto volim biti poseban...
Neka bude neki lijepi, s puuuno džepova...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
pa i ja sam zainteresovan
samo moze li se poslati u BiH :(
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ja sam isto zainteresiran :D
zaboravio si napisati uz lamborgini još i galignani :D po mojoj balirki
bu mi dobro stajalo na prezentaciji lamborginija i galignanija kod mene doma na proljeće :D samo da dogovorimo detalje :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Drago mi je da je dobar odaziv.

Pa mislim da se može slat u drugu državu, al je valjda onda i druga cijena.
 
A

Alen

Guest
I ja ču uzet jedan.... Nadam se da če do proljetnog sajma biti gotovi.... :mrgreen:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Neznam još, pokušat ču čim prije.
Pa nadam se da bi u roku 3-4 tjedna bili kod vas.
Al nisam još siguran.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh