• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

puki zagorec

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Pozdrav forumaši!

Evo ja več dugo čitam na forumu pa da se konačno i ja predstavim!
Zovem se Oliver 82.sam godište.Živim sad već 5 godina u Velikom trgovišću inače sam raođeni sin gastarbaitera tak da
sam mladost protratio vani bez strojeva sela . . .
Al zato me sad več ništa nemože odvesti odtud :mrgreen:
Od strojeva imam mali MIO skakavac sa kosom,motokultivator HAKO Kojeg možete pogledat tu Obrisan neispravan link.
I naravno najnoviji porojek Ursusa C-335
Zemlju ne obrađivam ništa više nego malo vrta i vinograda par kokica i to je to.
Al največa pasia mi je šuma pa ako bog da i bude para i zdravlja možda i malo proširim mehanizaciju za poslove 8)
Evo par slikica od mene da vidite kak je to primeni
100_7811.jpg


100_8285.jpg

ovo je jedan od mojih najvjernijih radnika skoro pa več član obitelji :mrgreen:

100_8300.jpg

Slika011.jpg

100_8293.jpg

tomek je od kuma koristim se znjim kad treba al nadam se da nebu sad više potrebe odkad je Poljak na dvorištu!
100_8498.jpg

tu bu za koju godinu rodila fina kapljica 8)
100_8479.jpg

100_8484.jpg

100_8497.jpg


dream team :mrgreen:
To je to zasad ak vas još kaj zanima paitajte!

Pozdrav svima
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Je, je dobro nam došel, nego dobar ti onaj golfić 2!
Onak, taman je po mojemu ukusu! :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Dobro došao!!! Ljep je golf! Koje godište?? Jel te dobro služi?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Golf je 88g. 1,8i 66kw, GL
ima seriski klimu,kožu,grijanje sitza,šiber,stakla na sruju servo....
ja sam stavil webasto,daljinski i putnikompjutor

i narvno kuku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
485
Bok Oliver



Ursus iz tvog projekta ima u glavi jednog klipa otisak sarafa. :shock:

Nemoj provjeravati , ja sam videl :D

Pozdravi Ivanu


Jesi zbunjen ?
 
G

GROF

Guest
BOG! puki zagorec !!!

DOBRO NAM DOŠAL!.,
LIPO TE JE ZA ČITAT., GOLF JE PRVA LIGA., TAKVOG SAM IMAL I JA., BIL JE PRAVI PICO - LOVAC!!!., PREDPOSTAVLJAM DA SE SLAŽEŠ SA MOJOM IZJAVOM.- /IAKO GOLFIĆ IMA GODINA, I DAN DANAS JE IZAZOV I PRKOS MOĆNE PILE/.
...VIDI SE IZ PRILOŽENI SLIKIC DA SI UREDAN I PEDANTAN, SVE PO ŠPAGI I NA SVOME MESTU..., SVAKA ČAST zagorec!
ČITAMO SE...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
@rudamaca pa de si ivane kučo stara malo mi je trebalo da skontam :scratch

E da golfić moj moja tiha patnja.Trenutno je malo bubini nije mu dobro došlo martinnje :blackeye
Al samo još da blatobran dojde s špricanja i več bu skoro ko novi 8)

100_8296.jpg
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Odmah čim sam vidio multimetar sam pomisilo da ti elektronika nije bauk, jel?
Nego, putni komp, jel to bilo u nadoplati pa si našo i samo ugradio ili si nešto napravio u kućnoj radinosti?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Pa ja sam mislio da ga budem samo ubacil kompletnoga al je razilka u instrumentima moj je 88. a nabavil sam 90 i naravno da ne paše!Tak da sam rastepel jedan i drugi i složil si sve tak da mi paše.Usput sam i ubacil plave diode za osvetlenje i u sve šaltere :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Inače sam po struci autoelektričar!

@GROF
Ja mislim da je dvojka kao i svi drugi vw koji koriste njegovu bazu jedan od najpozdanijh auta koji su ikad proizvedeni!
A pošto sam utoj struci i ktome još radim u VAG koncernu nije mi problem ga popravljat i održavat i to bez ikakve skupe elektronike,testera...
iako i to nebi bio problem!
Za njega dva šrafcigera 3ključa probirlampa i napravim sve kaj treba na njemu 8) 8) 8) 8)
 
M

mirkec84

Guest
puki22 kaže:
Pozdrav forumaši!

Evo ja več dugo čitam na forumu pa da se konačno i ja predstavim!
Zovem se Oliver 82.sam godište.Živim sad već 5 godina u Velikom trgovišću inače sam raođeni sin gastarbaitera tak da
sam mladost protratio vani bez strojeva sela . . .
Al zato me sad več ništa nemože odvesti odtud :mrgreen:
Od strojeva imam mali MIO skakavac sa kosom,motokultivator HAKO Kojeg možete pogledat tu Neispravan link obrisan!
I naravno najnoviji porojek Ursusa C-335
Zemlju ne obrađivam ništa više nego malo vrta i vinograda par kokica i to je to.
Al največa pasia mi je šuma pa ako bog da i bude para i zdravlja možda i malo proširim mehanizaciju za poslove 8)
Evo par slikica od mene da vidite kak je to primeni
100_7811.jpg


100_8285.jpg

ovo je jedan od mojih najvjernijih radnika skoro pa več član obitelji :mrgreen:

100_8300.jpg

Slika011.jpg

100_8293.jpg

tomek je od kuma koristim se znjim kad treba al nadam se da nebu sad više potrebe odkad je Poljak na dvorištu!
100_8498.jpg

tu bu za koju godinu rodila fina kapljica 8)
100_8479.jpg

100_8484.jpg

100_8497.jpg


dream team :mrgreen:
To je to zasad ak vas još kaj zanima paitajte!

Pozdrav svima


lijepo lijepo ..poz iz igrisca..
 
Na vrh