• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Puknuti is back kao vlč.puknuti

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
ahh...sad samo nagovorite i ostale, pa bu živo...
a kak se more dobit neka titula, sad imamo kapetana, velečasnog...
Možda se vrati i oficir
 
  • Haha
Reactions: ZJ

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pukniti is back..da.
Istina našao sam se povrijeđen i ponižen..jer mi je neki malodušni egoistični beživotno amebični pužoliki gmižiči stvor brisao postove bez nekog razloga.
S obzirom da svi znamo da je večina današnjih moderatora na mojim leđima došla do tih položaja ,tim je teže gledati to sve i isključiti emocije.
Ali opet ako tako mora biti neka bude..ako se sramiš sebe i onag kaj si gdje ti je mjesto i koliko sam ti pomogao meni je drago da je tak bilo i ja sam bolji čovjek radi toga.Meni je to dovoljno a ti i dalje briši ako nemaš kaj pametno napisati.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dobro došel prijatelju stari, vrata su ti navek odprta. Pusti selo neka priča, ljubomorni uvek ima, i onih skriveni i čekaju da nam ga denaju,al nemreju🤭moremo mi bez njih🙂
Mi kaj imamo znanje i iskustvo mi itekak trebamo i doprinosimo forumu.
Zato tipkaj i uživaj. 🙂🍺
Ti si ipak legenda foruma, kome to bilo krivo ili ne.Ti si zmislil ovaj forum, ti si kralj lavova🙂🦁
Mi smo kao zakon akcije i reakcije. Zna se da svaka sila akcije izaziva silu reakcije, jednakog iznosa, ali suprotnog smjera. Odnosno, da svaka sila ima protusilu.
Moramo se družit, moramo si pomagat, to je čar foruma, neki to nikad nebuju skužili, Nedaju savjete ni iskustva ni niš. 🙂Ljubomorni su na nas kaj stalno pišemo, da znaju oni pol toga kaj mi pisali bi i oni, i oni bi bili dežurni, al nek se i oni raduju, nek se vesele sa svojim čitanjem i podbadanjem.
Eh ko nam kriv kaj volimo delat i delat i samo delat. Mi znamo uživat👍
Ti sa svojim znanjem sigurno 1000% moraš dobit ovlasti moderatora, ti to zaslužuješ bez razmišljanja.🍺🍷
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,893
Ja kolegu vlč.puknuti nisam imao prilike ranije upoznati kroz forum jer nisam još bio aktivan na ovom forumu, ali drago mi je da se ljudi vrate i da podijele sa nama vlastita iskustva i razmišljanja. Nemam što puno za dodati, osim dobrodošao natrag.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Tvoji postovi bar imaju glavu i rep, za razliku od onih koji točku, a ni zarez ne znaju staviti u rečenici.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,543
Sad nedavno sam jednoga forumaša upozorio upozorio baš na to, a on se je baš onako bahato pohvalio da svugdje tako piše! 😶
 

Najnoviji postovi

Na vrh