• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pukotina na glavi kod ventila

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
Danas sam prije jutarnjeg paljenja na hladno skinuo prvu cijev visokog pritiska, stavio komadic druge s prozirnim crijevom ppdigao gas na max i okretao zamajac u ljevo,znaci kad se prvi elemnt pumpe podigne i oznake na zamajcu poklope pumpa bi trebala baciti (ubrizgati) gorivo ali u mom slucaju nakon 3,4 kruga nije bacila gorivo, pokusao sam i bez tog drugog cijeva ali samo kao da malo pljucne skoro neprimjetno
 

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
Pozdrav ,evo da ne otvaram novu temu, pisa cu ovdje,zadnjih mjesec dana navodnjavam s traktorom i vecinom radi na manjem gasu, sad se pojavilo ulje na auspuhu, ikad traktor ostavim da radina leru par minuta pa dam gas izbaci bijeli dim, inace na vecem gasu nema bijelog bijelog dima, sumljam da je problem u trecom cilindru(karikama) ovu zimu sam mjenjao klipnjaču,sad me zanima da li bi mogao promjeniti samo karike na tom cilindru za prvu ruku?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Za prvu ruku možeš probati mada ja sumnjam da bu pomoglo
 
Na vrh