• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pumpa na cisterni

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
16,805
Ako baca mjehuriče najvjerojatnije se ništ nije zaštopalo več negdje vuče zrak umjesto ulja.
Mislim, nemam pojma o tome, nisam to nikad čak ni videl a kamoli popravljal ali mislim da je tu problem.

Ivan KC

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
2,168
Ne znam kud bi vuklo zrak jer ovo kaj se vidi na slici je sve u ulju dok se natoci litra ulja unutra.
Uopce ne znam cemu sluzi ovo mala pumpica unutra ako vec sama pumpa moze vuci ulje na vakum.
Sad budem za prvu ruku spojil regulatora u nekavu bocicu s uljem i toplo se nadam da bude to sljakalo, a dok nadem vremena pumpa mora dolje i moram to sloziti.

Najnoviji postovi

Na vrh