• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pumpkin d.o.o

  • Temu pokrenuo stresna
  • Datum prvog posta
S

stresna

Guest
pozdrav.
zanima me ima li tko kakva iskustva ili saznanja o ovoj firmi?
ekipa je s područja pitomče i ugovaraju proizvodnju tikvi uljarica.
također me zanima ima li tko iskustva sa tikvama,njihovom proizvodnjom,zahtjevima,problemima?
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
pozdrav.
zanima me ima li tko kakva iskustva ili saznanja o ovoj firmi?
ekipa je s područja pitomče i ugovaraju proizvodnju tikvi uljarica.
također me zanima ima li tko iskustva sa tikvama,njihovom proizvodnjom,zahtjevima,problemima?

Pitomača ti nije daleko to ti je pol sata vožnje odeš kod njih i pitaš šta te interesira.
 

icerepin

Član
Tu od
5 Tra 2009
Poruka
66
pozdrav.
zanima me ima li tko kakva iskustva ili saznanja o ovoj firmi?
ekipa je s područja pitomče i ugovaraju proizvodnju tikvi uljarica.
također me zanima ima li tko iskustva sa tikvama,njihovom proizvodnjom,zahtjevima,problemima?

imaš tikvu uljaricu na forumu i gotovo sve objašnjeno a firma ti je ok isplatili sve do 1. studenog
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
imaš tikvu uljaricu na forumu i gotovo sve objašnjeno a firma ti je ok isplatili sve do 1. studenog
Ako je tako nije loše, jer bonitetni izvještaj ima dosta crvenoga :scratch. Tvrtka je kćer Plantaže d.o.o. (isto Pitomača; isti direktor), a i bonitetni izvještaj Plantaža ima crvenih zona (nešto manje).
Pumpkin d.o.o. za 2011. ima gubitak poslovanja od -85.000 kn. Dalje neću; ali o onome što navodi bonitetni izvještaj, svakako oprez (rejting 4 (visoki rizik), Plantaže d.o.o. rejting 3 (rizično poslovanje)).

Pa sad vidi. :?
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Pumpkin d.o.o. je moj prvi susjed, otvorio je pored mene 10 sušara za kamilicu ove godine, i za još 10 je napravio temelje, sad samo ceka se da digne konstrukciju i ima 20 sušara, i još ima u planu 10 sušara u nizu. ugovorene proizvodnje kamilice samo na našem terenu ima oko 150 ha.
 
S

stresna

Guest
ma sve je to lijepo,neka čovjek radi....samo da on nebi podizao sušare na novcima kooperanata.sita sam već takvih kojima drugi moraju financirati njihove megalomanske fix ideje
 

Najnoviji postovi

Na vrh