• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pumpkin d.o.o

  • Temu pokrenuo stresna
  • Datum prvog posta
S

stresna

Guest
pozdrav.
zanima me ima li tko kakva iskustva ili saznanja o ovoj firmi?
ekipa je s područja pitomče i ugovaraju proizvodnju tikvi uljarica.
također me zanima ima li tko iskustva sa tikvama,njihovom proizvodnjom,zahtjevima,problemima?
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
pozdrav.
zanima me ima li tko kakva iskustva ili saznanja o ovoj firmi?
ekipa je s područja pitomče i ugovaraju proizvodnju tikvi uljarica.
također me zanima ima li tko iskustva sa tikvama,njihovom proizvodnjom,zahtjevima,problemima?

Pitomača ti nije daleko to ti je pol sata vožnje odeš kod njih i pitaš šta te interesira.
 

icerepin

Član
Tu od
5 Tra 2009
Poruka
66
pozdrav.
zanima me ima li tko kakva iskustva ili saznanja o ovoj firmi?
ekipa je s područja pitomče i ugovaraju proizvodnju tikvi uljarica.
također me zanima ima li tko iskustva sa tikvama,njihovom proizvodnjom,zahtjevima,problemima?

imaš tikvu uljaricu na forumu i gotovo sve objašnjeno a firma ti je ok isplatili sve do 1. studenog
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
imaš tikvu uljaricu na forumu i gotovo sve objašnjeno a firma ti je ok isplatili sve do 1. studenog
Ako je tako nije loše, jer bonitetni izvještaj ima dosta crvenoga :scratch. Tvrtka je kćer Plantaže d.o.o. (isto Pitomača; isti direktor), a i bonitetni izvještaj Plantaža ima crvenih zona (nešto manje).
Pumpkin d.o.o. za 2011. ima gubitak poslovanja od -85.000 kn. Dalje neću; ali o onome što navodi bonitetni izvještaj, svakako oprez (rejting 4 (visoki rizik), Plantaže d.o.o. rejting 3 (rizično poslovanje)).

Pa sad vidi. :?
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Pumpkin d.o.o. je moj prvi susjed, otvorio je pored mene 10 sušara za kamilicu ove godine, i za još 10 je napravio temelje, sad samo ceka se da digne konstrukciju i ima 20 sušara, i još ima u planu 10 sušara u nizu. ugovorene proizvodnje kamilice samo na našem terenu ima oko 150 ha.
 
S

stresna

Guest
ma sve je to lijepo,neka čovjek radi....samo da on nebi podizao sušare na novcima kooperanata.sita sam već takvih kojima drugi moraju financirati njihove megalomanske fix ideje
 
Na vrh