• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pužni transporteri

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Vidim nema teme , pa da stavim , napravili jedan transporter za žitarice 8m, fi 130 cijev, a spirala je 120...pa par slikica i morot bum stavil 4 kw jer takav imam doma

DSC00261.jpg

DSC00262.jpg

DSC00263.jpg

DSC00264-1.jpg

DSC00310.jpg

DSC00313.jpg

DSC00265.jpg

DSC00317.jpg

DSC00314.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
nisam stručnjak al nema kud drugač mora iti gore...al nikad se to nekoristi full okomito...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro ste iskoristili ramu sa kotačima od starog elevatora iz novigrada,bude to išlo kao zmaj a imaš i dovoljno jak motor za pogon,sad samo daj žito i udri:partyman:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Do kojeg kuta nagiba to "normalno" funkcionira

Može, samo mora usipmi koš izgledati drugačije. Sjeti se mješaone ;)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
dobro ste iskoristili ramu sa kotačima od starog elevatora iz novigrada,bude to išlo kao zmaj a imaš i dovoljno jak motor za pogon,sad samo daj žito i udri:partyman:

baš sam si i mislil dali bude tko primjetil to postolje...ma iskoristilo se je sve što je bilo moguće...bude isproban čim prije
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
reciklaža je zakon ,samo ljudi vole kupovati sve origigi,tu kod mene u selu ima veliki otpad ,baš jučer bio, ljudi više nego u trgovini jedni prodaju drugi nešto kupuju,baš bio kad tip kupio za 50 kn dva različita kardana a jedan još imao ispravan automat,tako da ste ovo baš dobro iskoristili od elevatora i nek služi
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Kolega, imam ja jedan usipni koš za prodaju ako ti treba, 7 metara je dugačak, sa pužem na dnu,nemam ovaj cas slike, al slikat cu ga danas.....
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
a kolega netreba mi,al daj stavi sliku možda nekome od mojih kolega treba ili kome sa foruma...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
reciklaža je zakon ,samo ljudi vole kupovati sve origigi,tu kod mene u selu ima veliki otpad ,baš jučer bio, ljudi više nego u trgovini jedni prodaju drugi nešto kupuju,baš bio kad tip kupio za 50 kn dva različita kardana a jedan još imao ispravan automat,tako da ste ovo baš dobro iskoristili od elevatora i nek služi

Otpad kažeš???,Gde to točno?

Ovaj transporter...svaka čast!
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Vidim nema teme , pa da stavim , napravili jedan transporter za žitarice 8m, fi 130 cijev, a spirala je 120...pa par slikica i morot bum stavil 4 kw jer takav imam doma




Gdje kupujete il dajete izrađivat te spirale-puževe za pužni transporter
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
ako misliš na ovu debelu cijev, fi 130 , ona je bila nekih 1000 kn + -, 7,5m dužine
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
aha ta...obična cijev, netreba biti puno željezo, a neznam nije to tak skupo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh