• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
A, ne, plave ne priznamo, lako ih je nabaviti i to je za četverotaktaše, ovo kada dodaš ulje može i u trotaktne mašine, ali iz plavog ne možeš izvaditi jedan takt nikako 😂😂
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
Ma za slikanje bi i ti bili dobri, a v njima bi se mogel i prevažati tudum z goric. On nije tak osjetljiv na ambalažu kak cep.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Kak nemoš, nasipas inol dvotaktol i taman misliš da imas mjesavinu a u stvari nemas 😅
Jebo te tebe te ee. Prvo provociraš tamo na natjecanju sjekača da sam jedva smirio ove moje Štil-kerove da Vas tamo ne izbriju, a sada daješ životne savjete, nema šta, očito sam te spasio s razlogom 😜🤣🤣 Samo da ne bude kao s Hitlerom 😂😂

Ali da, na žalost, dvotaktol je kao i Rox, za ne daj bože i dupla doza 😢😂
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
A bio si tamo? Što se nisi javio..btw gledao sam da budem blizu policijskog auta zlu ne trebalo, na zalost je i unikomercov stand bio odmah pored 😅
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ma nisam, samo kurim 😂😂
Planirao sam, već kontaktirao i drugare, ali sam stalno zaboravljao da idem na krštenje 03.06. pa je plan neslavno propao.

Pa ti si baš pogodio između dva zla 🤣🤣🤣
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Danas sam bijo natočio u Štilja Aspen sa Motulovim Ester uljem, kakva je to simfonija i milina za raditi, a tek miris estera iz ulja... OMG!!

Toliko sam bijo opijen snagom i moći da sam se nakon potrošenog rezervoara koji je BTW trajao tjedan dana, probudio u šumi, a da nisam znao što tamo radim, bilo kako bilo, vratio sam se u selo, kad svi gledaju u mene, kao da duh prolazi. Vele tragaju zamnom već 7 dana otkako sam izašao pred kuću pokositi 4.5 kvadrata oko hidranta.
Čak je izašla i snimka na TikToku...

Bilo kako bilo, ja više to ne točim, tko hoće nek se javi, osobno ću mu dovesti da se uvjerim da netko tko nije upućen ne rukuje tako snažnom i moćnom materijom, kao da je sam teserakt...
 

Najnoviji postovi

Na vrh