• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

rajnski

B

BAGERISTA

Guest
Tuning,,,,do kraja,,,,,,,,,,,,,,:rolfer::rolfer:,ljepo odrađeno,,,,,..

Dali stigneš do ventila za punpat gume,,,kroz one rupe..:?::?:
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
a onom ručnom pumpom za bicikle mogu,ali s pištoljem na benziskoj mislim da ne
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Proljetni radovi su u punom tijeku....
jučer pofrezano 5 vrtova i 1 pooran...
za sad frezano sa ovim malim "zmajem"


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
ali sutra se ide u Gudovac na sajam pa se nadam da će past i freza za Pasqvualija pa će bit lakšeg frezanja...
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidin i poli tebe se freza,,,i dela punom parom....:partyman:.,zašto neideš bliže trsima s frezom,,pa da ti ostane manje za kopat,,,to znači po redu gore dole...:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mene više zanima zakaj ne freza u nizbrdicu, ovako ćeš si zemlju svuć prema dolje frezajući u brdo...
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
ma dosad sam frezao samo s ručnim kultivatorom, ovo je tek bilo isprobavanje freze na traktoru...nezgodno mi je što u nekim redovima nemam dovoljno uvratine za okrenuti se...
što se tiče da idem bliže trsevima probao sam, al je velik nagib, negdje i bočni pa mi je jednom pobjegla freza i pokidala 2 trsa tak da sigurnije po sredini i kolko ide ide...
što se tiče ovog da ću si ako idem uzbrdo svuč zemlju ne stoji jer godinama ljudi frezaju i uzbrdo i nizbrdo i nitko nije ostao bez zemlje u vinogradu :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
meni je sa puta konstantna padina, i nakon kopanja u brdo sa hondom f600, ostali mi obrovi na početku redova, jer je ona bacala zemlju nizbrdo naravno...

i onda mi je sljedil ovaj poso:

dsc02061e.jpg


samo dobronamjeran savjet ti dadoh, nej zamjerit kaj :partyman:

aj Živili!
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
ma ne zamjeram ništa, ja a i ostali koje sam vidio godinama frezamo i gore i dolje i nisam primjetio da je neka razlika i da je netko imao sličnih problema...
Živili :partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ha eto, valjda će onda bit do podloge...
navozio sam obrov sa zemljom, i sad samo kosim, nema više kopanja :)
 
B

BAGERISTA

Guest
meni je sa puta konstantna padina, i nakon kopanja u brdo sa hondom f600, ostali mi obrovi na početku redova, jer je ona bacala zemlju nizbrdo naravno...

i onda mi je sljedil ovaj poso:

dsc02061e.jpg


samo dobronamjeran savjet ti dadoh, nej zamjerit kaj :partyman:

aj Živili!

Vidiš a lipo sann ti reka da ti treba bager................:rolfer::rolfer:,,a sad na ruke delaš,,,ili kad si to dela nije bitno zarezalo ti se u siječanje.......:axe::axe::axe:
 
G

GROF

Guest
., bravo prijatelju!, kotebe se dela punom parom!

., ista stvar je i kodmene, napokon došlo malo lipoga vremena., a da sam JA napokon kod kuće, pa raspali po oranju, brananju, frezanju, prolićnom čišćenju, ...

., aj Bog!, sretno TI sa delom, čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Vidiš a lipo sann ti reka da ti treba bager................:rolfer::rolfer:,,a sad na ruke delaš,,,ili kad si to dela nije bitno zarezalo ti se u siječanje.......:axe:

joj tebe . . . :axe::axe:

imam i ja svoj bager, jest da je 58mo godište, ali obavi svoj posao, čale dela ko lud samu mu daj gemišta :lol:
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
., bravo prijatelju!, kotebe se dela punom parom!

., ista stvar je i kodmene, napokon došlo malo lipoga vremena., a da sam JA napokon kod kuće, pa raspali po oranju, brananju, frezanju, prolićnom čišćenju, ...

., aj Bog!, sretno TI sa delom, čitamo se ...

Hvala GROFE,
ma sad je sezona, ako sad nećemo raditi ne znam kad bi trebali:D
Hvala Bogu pa je vrijeme lijepo ovih dana pa se dalo puno posla napraviti...
sredio sam kompletno svoj vinograd i voćnjak i odradio (što poorao, pofrezao, pomalčirao) 15-ak vrtova i voćnjaka...
Samo nek se radi i nek se mašinerija što manje kvari i ja sretan i zadovoljan:supz:
Tebi također sretno s radovima ,a i svim ostalim...
živili:drinkers::drinkers::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
joj tebe . . . :axe::axe:

imam i ja svoj bager, jest da je 58mo godište, ali obavi svoj posao, čale dela ko lud samu mu daj gemišta :lol:

Kako te zapalim..........:partyman::partyman::finga::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovo se kolega zove,,,,pedantan vinograd,,,,,,,,,,svakla čast,,,ljep prizor i uzor,,,puno njima na forumu......složene ko pupicee po špagi..
a ovaj hlad na kraju redova,,,,e ovo čovik samo poželit more............:shock::shock::shock:
:supz::supz::supz:
 
G

GROF

Guest
Ovo se kolega zove,,,,pedantan vinograd,,,,,,,,,,svakla čast,,,ljep prizor i uzor,,,puno njima na forumu......složene ko pupicee po špagi..
a ovaj hlad na kraju redova,,,,e ovo čovik samo poželit more............:shock::shock::shock:
:supz::supz::supz:


., lip pozdrav forumski prijatelju rajnski!!!

., prijatelju BAGER!., ovaj tvoj post potpisujem u cijelosti ko i mnoge dosada, svakako su za primjer svim nam., kako tvoje delo?., tako i iskreno - pošteno pismo.- :D ...

., prijatelju rajnski!., lipota i divota tvoje zemlje - vinograda, urednosti - pedantnosti, strojčića, nesebične ljubavi ugradjene u svaki milimetar imanja., ... :heart: ...
., sretno TI mladiću! ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh