• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

rajnski

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Pozdrav svim forumašima,
već sam duže vremena na forumu, ali nisam se još pretstavio pa sam odlučio napisati koju riječ o sebi (mislim da bi i drugi koji to još nisu napravili također mogli)...
Zovem se Luka, imam 26 godina, živim u Suhopolju.
Završio sam Agronomski fakultet u Zagrebu, smjer voćarstvo, vinogradarstvo i vinarstvo.
Imamo (otac i ja) nešto manje od 2 ha zemlje na brijegu. Večina površine je do prije koju godinu bila zapuštena i pod agacijom koju smo prije 2 godine porušili i za sada samo malčiram tu zemlju...
Na ostalom dijelu je vinograd (oko 1700 loza), nešto voćaka i stara kuća-vikendica.
Do prošle godine smo imali Tomu Vinkovića 821 (kupljen 1991 godine novi), a lani ga je zamjenio Pasquali...
Od mehanizacije trenutno imam:
traktor Pasquali vanth 6.40, 2010 g.
malčer ino MMT 105
jednobrazni plug Batuje
drljače (home made)
motokultivator Mio f 450
Leđni atomizer Stihl sr 420
2 trimera (Castor i neki kinez)
2 motorne pile (Tomos-Husqarna starija od mene i steel šroteks)
Fiat Panda 4x4 koja se pokazala kao odlično terensko vozilo...
Eto toliko...ako nekoga nešto zanima slobodno neka pita, komentira...
Lijep pozdrav, živjeli!!!:drinkers::drinkers::drinkers:

Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Odlično predstavljanje :supz: , svaka pohvala ,... dobrodošao i dobroostao na forumu ;) Ako može koja slika traktora ;)
I , živio ti meni :!: :partyman:

vimi

Član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
522
pozdrav kolega !
ajmo reći kolega jer ti ja nisam do koljena po zvanju, ja sam završio srednju školu vočar-vinar-vinogradar

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Hvala Žuti,
Slike traktora sam već stavljao pod temom Pasquali i Naš vozni park, ali evo može i ovdje koja sličica

Uploaded with ImageShack.us

Slika govori sve , traktor je strava :prayer: ja sam inače oduševljen sa svim malim ( voćarsko-vinogradarskim ) traktroima . Dali si ga kupio novog ili polovnog :?: Pitam zato što znam da su poprilično skupi :scratch , mislim da ovakav novi košta preko 20 000 euro . On je 40 ks :scratch

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
pozdrav kolega !
ajmo reći kolega jer ti ja nisam do koljena po zvanju, ja sam završio srednju školu vočar-vinar-vinogradar
pozdrav i tebi kolega,
ma najbitnije je još u svemu tom praksa...

Žuti traktor je 35 ks, kupljen je nov, cijena je 13.300 eura sa pdv_om za gotovinu (moj je kupljen na lizing)

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ljepi pozdrav i dobro nam došao...žuti je za svaku pohvalu,baš mi je zapeo za oko

V

vedo

Guest
Pozdrav i dobro nam došao!!Pasqali je super,ko bi rekao da ima 40 ks :)

G

GROF

Guest
., ej forumski prijatelju!

., lip TI pozdrav i dobro nam došal na ve stranice o sebi!, lipo je kad čovik napiše o sebi nekoliko besed pa onda ostali svit - narod lakše divani i razminjuje iskustva!...

., bilo je ovdeka dosta svita kaj je znal ko fol reć da ga neki, /u dosta slučajeva ja!/ nagovara da piše nešto o sebi, a da o sebi nima ča napisat?., pa uredu, poštivam i takovu odluku., iako ja nemogu zamislit da čovik nima ča o sebi reć - napisat!, narode moj!, ja da idem o sebi divanit - pisat., pa trebalo bi nekoliko knjig napisat o meni.-

., svakako, fala TI lipo na vako dobrome tekstu i pismu o sebi, fala za slikice ke divanidu sve, traktorić je prava makina i nesmim ga uopće gljedat jer me onda grebe po grlu i češem se po zadnjem žepu!.-

., aj Bog!, sretno TI, čitamo se ...

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Hvala svima na dobrodošlici,
nadam se da ćemo još puno međusobno komentirati, savjetovati i pripovjedati...

B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša............:partyman::partyman:

A za traktor,,,odličan,,,odsprid kad ga gledaš,ko da je namrgođen..........:shock::supz::supz:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobrodošao i puno se traktorčića navozao!!
s guštom naravno...

:partyman:

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
još jednom hvala svima....
bit će uskoro još sličica od traktorca s nekim dodatcima (radim utege i prednji roll bar)...

susjed pozdrav i tebi! di si ti u Suhopolju, se znamo možda?

Najnoviji postovi

Na vrh