• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

rajnski

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Pozdrav svim forumašima,
već sam duže vremena na forumu, ali nisam se još pretstavio pa sam odlučio napisati koju riječ o sebi (mislim da bi i drugi koji to još nisu napravili također mogli)...
Zovem se Luka, imam 26 godina, živim u Suhopolju.
Završio sam Agronomski fakultet u Zagrebu, smjer voćarstvo, vinogradarstvo i vinarstvo.
Imamo (otac i ja) nešto manje od 2 ha zemlje na brijegu. Večina površine je do prije koju godinu bila zapuštena i pod agacijom koju smo prije 2 godine porušili i za sada samo malčiram tu zemlju...
Na ostalom dijelu je vinograd (oko 1700 loza), nešto voćaka i stara kuća-vikendica.
Do prošle godine smo imali Tomu Vinkovića 821 (kupljen 1991 godine novi), a lani ga je zamjenio Pasquali...
Od mehanizacije trenutno imam:
traktor Pasquali vanth 6.40, 2010 g.
malčer ino MMT 105
jednobrazni plug Batuje
drljače (home made)
motokultivator Mio f 450
Leđni atomizer Stihl sr 420
2 trimera (Castor i neki kinez)
2 motorne pile (Tomos-Husqarna starija od mene i steel šroteks)
Fiat Panda 4x4 koja se pokazala kao odlično terensko vozilo...
Eto toliko...ako nekoga nešto zanima slobodno neka pita, komentira...
Lijep pozdrav, živjeli!!!:drinkers::drinkers::drinkers:
 
Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Odlično predstavljanje :supz: , svaka pohvala ,... dobrodošao i dobroostao na forumu ;) Ako može koja slika traktora ;)
I , živio ti meni :!: :partyman:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav kolega !
ajmo reći kolega jer ti ja nisam do koljena po zvanju, ja sam završio srednju školu vočar-vinar-vinogradar
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Hvala Žuti,
Slike traktora sam već stavljao pod temom Pasquali i Naš vozni park, ali evo može i ovdje koja sličica


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Slika govori sve , traktor je strava :prayer: ja sam inače oduševljen sa svim malim ( voćarsko-vinogradarskim ) traktroima . Dali si ga kupio novog ili polovnog :?: Pitam zato što znam da su poprilično skupi :scratch , mislim da ovakav novi košta preko 20 000 euro . On je 40 ks :scratch
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
pozdrav kolega !
ajmo reći kolega jer ti ja nisam do koljena po zvanju, ja sam završio srednju školu vočar-vinar-vinogradar
pozdrav i tebi kolega,
ma najbitnije je još u svemu tom praksa...

Žuti traktor je 35 ks, kupljen je nov, cijena je 13.300 eura sa pdv_om za gotovinu (moj je kupljen na lizing)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ljepi pozdrav i dobro nam došao...žuti je za svaku pohvalu,baš mi je zapeo za oko
 
V

vedo

Guest
Pozdrav i dobro nam došao!!Pasqali je super,ko bi rekao da ima 40 ks :)
 
G

GROF

Guest
., ej forumski prijatelju!

., lip TI pozdrav i dobro nam došal na ve stranice o sebi!, lipo je kad čovik napiše o sebi nekoliko besed pa onda ostali svit - narod lakše divani i razminjuje iskustva!...

., bilo je ovdeka dosta svita kaj je znal ko fol reć da ga neki, /u dosta slučajeva ja!/ nagovara da piše nešto o sebi, a da o sebi nima ča napisat?., pa uredu, poštivam i takovu odluku., iako ja nemogu zamislit da čovik nima ča o sebi reć - napisat!, narode moj!, ja da idem o sebi divanit - pisat., pa trebalo bi nekoliko knjig napisat o meni.-

., svakako, fala TI lipo na vako dobrome tekstu i pismu o sebi, fala za slikice ke divanidu sve, traktorić je prava makina i nesmim ga uopće gljedat jer me onda grebe po grlu i češem se po zadnjem žepu!.-

., aj Bog!, sretno TI, čitamo se ...
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Hvala svima na dobrodošlici,
nadam se da ćemo još puno međusobno komentirati, savjetovati i pripovjedati...
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša............:partyman::partyman:

A za traktor,,,odličan,,,odsprid kad ga gledaš,ko da je namrgođen..........:shock::supz::supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobrodošao i puno se traktorčića navozao!!
s guštom naravno...

:partyman:
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
još jednom hvala svima....
bit će uskoro još sličica od traktorca s nekim dodatcima (radim utege i prednji roll bar)...


susjed pozdrav i tebi! di si ti u Suhopolju, se znamo možda?
 
Na vrh