• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rajtek

  • Temu pokrenuo Rajtek
  • Datum prvog posta
R

Rajtek

Guest
Evo danas sam se vratio sa godišnjeg. Tjedan dana uživancije. Bilo je svakakvih poslova, od sijanja lucerne, oranja, tanjuranja, drljanja, sijanja kukuruza.Neš sam posliko, neš zaboravil poslikat, zbog silne žurbe jer je vrijeme non stop malo zezalo.
 
Z

zrine892

Guest
počeo mi se rus sviđati...menjamo se? hehehe..(šala)
 
R

Rajtek

Guest
Jučer prvi put u životu kombajniral. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prekrasan osječaj.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Znači jučer sam prvi put kombajniral sa svojim Fahrom 1200.
Išo sam lagano, mislim da sporije nije mogo ić, ipak je trebao ukrotit tu živinu. Nisam puno pokombajniral ,samo 8 redova, tak da imam friške kuruze za hranit. Od silnog uzbuđenja zaboravil sam poslikat ovaj povijesni trenutak, al za iduči put budem sigurno slikal.
U međuvremenu samo doradili kabinu, tak da je sad skroz zatvorena, ne fali ni jedno staklo.
Korpu smo odlično namjestili, nema ni loma a ni nikakvih primjesa...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
svaka čast!!!!!
i kakve su rekacije na prvi dojam??
daj malo stavi slike
!!!
 
R

Rajtek

Guest
Poljodjelac kaže:
Pošto kombajniraš kukuruz, imam 10 ha.
Ha ha majstore..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Inače kombajniram po 500 kn jutro...
Al neznam baš da budem imo vremena za uslužno, jer moram skinut jedno 12 ha svojeg i to spremit i posijat pšenicu....
A ovi kreteni još ne otkupljuju inače bih ja več vozil na silos...
 
P

Poljodjelac

Guest
Kod mene isto tako nitko još ne kupuje, kod nas su juš silosi puni suncokreta.
Problem je i za soju, a kamoli za kukuruz.
 
R

Rajtek

Guest
Evo slike mog Ruje, opranog(dobro nije skroz čist, uspio sam malo gume zamazat) , prije odlaska u polje...
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Susjed je na tabli do bral kukuruzu, a ovak se prikolice vuku iz polja.
Same R3 i MF 1114 i jedna kamionka s duplim kotačima s 10 tona kuruze.
Moram napomenuti da je same zaglibil na putu prije nek mu je MF došo u pomoč. Ja sam ga išupal tak da su mogli prikolicu natrpat do kraja.
Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
hehe, vidio sam to na onom forumu, bože kaj ti rade s puta!!!!! :mrgreen:
 
R

Rajtek

Guest
Tak je svake godine.
S dva traktora se vuče skroz do sela do tvrdog....
Ja sam na ovoj tabli , tu di je pšenica, s rujom vuko svoju kamionku s 12 t kuruze, ali dok je još bilo suho, ono u prvoj polovici 10.mj.
Kad se okišilo, sve se raskvasilo i onda ju nisam sam mogo vuč, išlo je do prve več grabe i onda je rujo počeo proklizavat i to je to. Tak da smo onda ja i bratić zajedno vukli...
A kaj češ, 2 rusa su jača nek jedan....
 

Najnoviji postovi

Na vrh