• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

RAŽ (hrž)

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,220
Evo moje raži na današnji dan
 

Prilozi

  • IMG_20220323_144139.jpg
    IMG_20220323_144139.jpg
    124.5 KB · Pregleda: 22

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,220
Kako sam mogao rasipačom, i kako gad da podesiš drljaču ono pobigne na redove, al kad isklasa bude to dobro.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
I ja sijem domaće sjeme rastepaćem,takođe i zob ali prođem tanjuračom koju izravnam tanjure i produžim gornju polugu toliko da ide po zadnjim tanjurima i još držim na hidrauluku da neide preduboko, i krečem se malom brzinom.
 

gradskikauboj

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
166
Bolje je s tanjuračom. I ja tako radim s time da su mi zadnje baterije skroz izravnane a prednje jedan zub nakošene, I ne treba preduboko, tek toliko da zatrpa sjeme, 5 cm dosta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh