• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

razlike u balama

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
jel mi može netko reći kakva je razlika ako je mala bala, ako je velika rolo ili roto kako je zovete... mislim posto vidim da ima balirki različitih tih mjera bala, npr bubam bezveze 140x140, 120x150 itd... pa sada me zanima šta se najlakše proda u koju da baliram svoje sijeno...

čitao sam nešto i cijenama tu al vidim svagdje je drukčije pa to neću ni da pitam, nego samo nisam baš našao kolika je cijena kada se prodaje rolo/roto bala te ona mala kockasta...

hvala
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
za velike rolo bale idealna veličina je 120 120 ,jer i večina rolopreša ima tu komoru
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
za velike rolo bale idealna veličina je 120 120 ,jer i večina rolopreša ima tu komoru

koliko mi vrijedi cca takva bala, jer imam jedan teren di bas nemogu nis da orem jer visi jako jedino loze da stavim al stime za sada nemam namjeru se zezati pa bi samo kosio travu... te koliko bi ih dobio cca na (evo na internetu mi napise) 1,5 hektar... ča ono dva put na leto bi kosia, neznan
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zavisi i od kvalitete sijena cijena varira za takvu balu od 100 -200kuna,lucerna malo skuplja:axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh