• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Registriranje izletišta - dopunska djelatnost na OPGu

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Ima li netko iskustva s registriranjem dopunske djelatnosti na OPGu?

Zanima me koji papiri su potrebni i kakva je procedura za registrirat izletište kao dopunsku djelatnost?

Pronašao sam uvjete na linku...ima li još nešto što trebam znati?
 
Posljednje uređivanje:

Lule

Novi član
Tu od
16 Velj 2015
Poruka
16
Evo vidin da niko ne odgovara pa ću ja :).. Da ti kažen nisan siguran za proceduru al nebi tribalo bit problem naći na netu od a do ž..čak ti i ovi tutle u uredima mogu pomoć jer nije komplicirano..vidin da si iz st pa biće računaš da će ovaj tjedan bit potpis za 6.2 :)...uglavnon i ja iman istu stvar, sad se ne sićan al znan dok san gleda da je pizdarija..mislin, ako imaš uporabnu..
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Ovako, prva stanica ti je ured drzavne uprave.
Ja sam bio, ali ne bas za izletiste pa ne mogu pricat o detaljima.
Da bi agencija za placanje upisala dopunsku djelatnost - turisticu uslugu, ured drzavne uprave mora mora reci da je sve po pravilniku (sto mora bit).
Kad tamo objasnis svoju ideju i svoje okolnosti...oni ce ti reci sto moras napravit da bi dobio njihovo rijesenje
 

Najnoviji postovi

Na vrh