• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Renault ceres 85x

Jocker

Član
Tu od
13 Lis 2019
Poruka
35
Uvezao ga je izvana, iz francuske
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
303
aha, onda nije.. jer sam i ja imao taj prpbldm sa zujanjem pa sam ga zamijenio za drugi traktor
 

Jocker

Član
Tu od
13 Lis 2019
Poruka
35
A dal znas mozda sta bi to moglo bit
Dal nesto ne valja sa getribom ili je kaj drugo u pitanju.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
303
ne znam ti. kad sam, cuo taj zvuk odlucio sam traktor maknuti iz dvorista i nisam isao kopati po traktoru dalje
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Pozdrav. Jel ima mozda netko katalog dijelova za ceresa 85x. Konkretno me zanima elektromagnetska spula za ukljucivanje prednjeg pogona. Ili mozda netko zna koja joj je oznaka?
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Kako ne postoji a ja ga imam doma??
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
U novom katalogu. Sada sam upalio stari katalog METADOK i oznaka elekroventila je 7700035996.
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Da to je stariji model. 1995.godina. Hvala vam
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Jel netko mozda zna kako funkcionira plivajući polozaj hidraulika na renaultu ceresu 85x. Jel ima veze na koju rupu se kopca topling poluga?
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Pozdrav. Jel netko mozda zna dali Renault ceres 85x ima gdje kakav poklopac koji se moze skinuti za stelanje lamele?
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
Zna li mozda netko kakve kocnice ima renault ceres ili ima mozda kakvu semu od kocnica? uglavnom dok se zgrije desni kotac blokira kad se stisne kocnica
 

Zetorko

Član
Tu od
21 Velj 2016
Poruka
76
Zna li netko gdje sve ceres ima ukucane brojeve sasije? Planiram staviti prednji utovarivač, a konzole mi prekrivaju broj sasije, pa me zanima dal jos gdje ima ukucano. Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh