• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Repica Raoula

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Nisam bas pametan, posijao pored uljane repice pa se sad mucim s bubama. No za sad se dobro drzi.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
4-5 prskanja i rješiti ćeš ih, ja ju nisam nikad prskao i nije bilo problema.....
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Cini mi se da je slabo cvjetala ali ima dosta mahuna. Sad je malo i polegla. Javim prinos dok je skinem i neku racunicu.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Oće bit štogod za prodat sjemena?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Mislim da ne, nadam se da cu imat za sebe za iduce dvije godine. Da ne moram nagodinu sijat.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala. :love:
Dobra je zemlja i adekvatan plug pa nije bilo problema. Brzina je bila oko 5,5 km/h. Najavljen je sušni period s visokim temperaturama, nek se to sad zasuši, a nadam se oko Velike Gospe kakvoj kiši prije frezanja i sjetve.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
I ja sam danas posijao za zelenu gnojidbu. Odluka za današnju sjetvu je pala nakon pregleda meteo prognoza. Nadam se noćnoj kiši, a ako je nebu, ili bu jako mala količina, onda sam znesel jajce. :(
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
I najbolje. Sa sjetvom za zrno sam se izj... Gledam u oglasniku 14-15 kn dok je prije par godina isla i po 8-10. Izgleda da je potraznja veca nego proizvodnja. Ljudi ce se polakomit pa ce opet past cijena pa je necu ni ja sijat nego kupit i sijat postrnu ko covjek.
 

Najnoviji postovi

Na vrh