• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Reputacija

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A na osnovu čega se dobivaju ove zelene kockice?.Predpostavljam da ne na osnovu broja postova,jer na primjer - daiels ima više postova od mene,a jednu kockicu manje,ali ja sam izgubivši dio postova kada su eliminirani, oni iz Svaštare,izgubila i jednu zelenu kockicu,pa su mi ostale dvije.I te se sada izgleda čvrsto drže,više ih ne gubim.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,042
Šta znači crna kockica reputacije?
Znači da je član odlučil sakriti reputacije za ostale korisnike, koje je zaradil svojim pametnim postovima.
Korisnička ploča
Uredi opcije
Login & osobnost
Prikaži svoju reputaciju

Tu klineš po želji da imaš crnu kocku ili zelene kockice.

Stavil bi ti sliku kak to izgleda ali ja te opcije nemam na svom profilu, nadam se zasad :icon_scratch:
A možda i zato kaj ja koristim mod nevidljivosti :icon_scratch:

Evo link na sliku koji sam dobil preko špage
http://screencast.com/t/ScaoYBm2emq

A na osnovu čega se dobivaju ove zelene kockice?.Predpostavljam da ne na osnovu broja postova,jer na primjer - daiels ima više postova od mene,a jednu kockicu manje,ali ja sam izgubivši dio postova kada su eliminirani, oni iz Svaštare,izgubila i jednu zelenu kockicu,pa su mi ostale dvije.I te se sada izgleda čvrsto drže,više ih ne gubim.
Zvjezdice se dobivaju na osnovu broja postova
rank.png


Kolko sam ja uspel shvatiti bodove skupljaš na način da ti netko stisne zahvalu za post
thanks.png
ili da ti netko da bodove za reputaciju klikom na
reputation.gif


E sad, klikom na ikonu za davanje reputacije možeš dobiti
reputation_balance.gif
plavu kockicu koja nosi manje bodova,
reputation_pos.gif
zelenu kockicu koja donosi malo više bodova i
reputation_neg.gif
kockicu za koju neznam kaj donosi ili odnosi.
Predpostavljam da je plava od forumaša sa manje postova, a zelena od forumaša sa više postova.
Znam od koga sam dobil tu crvenu kockicu i nevjerujem da mi je on dal negativnu reputaciju.
Znači, reputacija se može dobiti i negativna, ja ju nisam nikome do sad dal tak da neznam, ali ako ti želiš ja mogu na tebi isprobati kakva kockica bu skočila?

Zbrajanjem bodova zahvale i bodova reputacije se dolazi do konačnog zbroja bodova koji donosi zelene kockice i onaj naziv kaj se vidi kad prođeš mišem preko njih.

Zašto se te kockice i bodovi gube neznam ali mi je jedan forumaš rekel da sam ja imal pet tih kockica i da je pisalo da sam ja svjetlo u tami :s:
Predpostavljam da je jadan forum sam odlučil uzeti bodove kad je to videl.


To je ono kaj sam ja uspel shvatiti ako ko ima kakve druge informacije nek nadopiše.
A ostali nek stisnu reputaciju :(giggle)::(giggle):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dok sam ja pisao i žicao reputaciju ste mi zaključali temu ..kad to drugi rade sve OK ...
još mi i postove brišete ..čudni neki nauk , kaj ne?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,042
Evo ja sam ti htel dati negativnu ali nemogu, valjda sam ti ju več dal :icon_scratch:

Nije bila namjerno, sigurno sam nekaj testiral :(happy):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,042
hahah...nebrušeni dragulji...:(giggle): sad sam prvi puta provuka miš preko kockica...
šta je tek sledeće?:(giggle):

Kao što rekoh, svjetlo u tami ili u tunelu. Nsam siguran.
Znam samo da Puknuti to nije :(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kao što rekoh, svjetlo u tami ili u tunelu. Nsam siguran.
Znam samo da Puknuti to nije :(angel):

Pa sad,,dragulj u svakom slučaju nije.Nebrušen svakako je.

zapravo,on je antikvitetno zlato Sjaj se krije ispod patine..Kome treba njegov sjaj,samo ga treba izglancati.:icon_weed::icon_weed:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Kad smo već oko žicanja reputacije..... dao sam puknutome reputaciju, i sada pitanje, koje uvjete treba ispuniti da mu opet mogu dati jer mi forum izbacuje neku obavijest koju nisam baš predobro skužio

Moraš dati nekom drugom i tak u ukrug da bi opet mogel njemu dati.

Dao i drugima i opet ne funkcionira...

Tako da molim zaju ili nekoga tko zna to da pojasni, kada nekom forumašu daš reputaciju, koji je uvijet da mu daš opet?

Hvala
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Već si mu dao reputaciju, ne možeš ponovo. Već si ga unaprijedio u direktora, ne može imati titulu dva direktora.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa zar nije bilo pravilo da nakon date reputacije nekome mora istu od tebe dobiti pet drugih članova da bi je opet mogao dati onome prvome?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Nemam pojma, nikad čuo za to pravilo ali provjerit ću.
Nije mi baš logično da nekom daješ više puta reputaciju.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobra primjedba Darijus pozdrav našem Grofu pojedinci su sve sjeb..i sad su valjda sretni jer imaju forum poslušnika sad nikom nesmetaju ove gluposti po pojedinim temama koje su na razini retardirane osobe pa se od jedne teme naprave još tri sve štima svi sretni i zadovoljni tak da pojedinci sa ovog foruma prodaju tuđu pamet na drugom forumu opet štima .
Pa mi smo ljudi od krvi i mesa zašto nebi pogriješili samo pametni prizna pogrešku a budala se još divi svojoj gluposti .I ovaj forum je samo odraz naše Hrvatske kulture ili našeg jala
Valjda odgovorne osobe znaju šta rade

U pravu si gospodine zaja baš nema nikakve veze sa Grofovom temom pa sam cijeli post stavil tu možda nije ni za ovdje ali neka sad bude tu.
Sa čim sam ja nezadovoljan ma meni sve odgovara sve ok ponekad kad čitam pojedine teme neznam jel sam u vrtiću ili se to dopisuju odrasli ljudi sa iskustvom
nekad su vam smetale slike i ostalo od kojih je i bilo koristi sad vam ne smetaju takve gluposti sad jedna tema može imati još dvije pod teme u kojima nemreš proćitati pametan post ma sve ok zaja ne žalim se ja baš ništa meni je sasvim dobro nekad se treba čovjek opustiti i nasmijati
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
Ne znam točno o čemu pričaš i čime si nezadovoljan, pretpostavljam da te muči nešto u radu foruma? Koji poslušnici, na koga misliš?
Koje teme su na razini djeteta, ako i jesu što da mi napravimo, imaš li ideju?
 

Najnoviji postovi

Na vrh