• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Rezervoari za naftu ili slično

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
POKLANJMO dva metalna rezervoara u kojima je bilo lož ulje.Dimenzije su 200/180/70 cm,kapaciteta svaki nešto više od dvije tisuće litara.Spojeni su,pa se moraju odvojiti,ali je problem što unutra ima nešto lože stare dvanaest godna.To se mora izvaditi jer je na dnu,ispod nivoa pipe,a sad,koliko je toga ne znam,može biti i stotinjak litara,isto kao što ne znam može li to više gorjeti ili se iskoristiti na neki drugi način.Uglavnom,tko uzme rezervoare,može uzeti i to ako želi jer nama ne treba.Za traktor sigurno nije,jer je jedan znanac uzeo neku staru naftu iz bačve pa je morao čistiti rezervoar.
Eto,ako netko želi biti sam svoj majstor i izvaditi si iz našega podruma rezervoare,može se javiti pa se dogovorimo detaljno.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Jel moze slika i jel bi to bio problem izvadit iz podruma?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Za sliku malo kasnije-nije problem poslikati,problem je sliku prebaciti na komp,tu trebamo pomoć.
Podrum ima sedam stepenica,pa mislim,kako je ušlo,tako bi moralo i izaći.Samo se mome mužu ne da s time zezati,iako,da se i na otpad odpeljaju,isplatilo bi se,ali veli,ako ima nekoga da ih on ne mora pipnuti,neka si ih uzme.Šta ćeš,pritisle nas godine,pa smo počeli birati poslove.Pogotovo dok smo sa vremenom na knap.:icon_razz:
Je,i za iznjeti bi trebalo bar četvero ljudi,mislim da ih je toliko bilo dok su nam ih dopeljali i postavljali.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Johabice pa imaš ove dečke šta se bave sa sakupljanjem otpada oni ti to drage volje budu iznesli i vrata strgali ak treba sječam se kod jednog prije par godina su išli rezat na pola rezervar pa mu skoro zapalili kuču sva sreča da su na vrijeme stigli gasilci:cool2:pa smo odradili posao bez neke velike štete a on je onda potjero dečke a sam je jadnik kriv pa vidil je šta budale rade ....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ma nije problem za stepenice bitno da moze cijeli van jer ja bi iso na preradu tog spremnika da imam za cuvanje zitarica i kukuruza da nemoram u bacve i one jambo vrece te vrece mi najvise smetaju puno prostora zauzimaju mi
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@farmervg,moj je prvi plan bio pozvati te sakupjače sekundarnih sirovina,iako su rezervoari,bar izvana izgleda ,sasvim u redu,ali to su kod nas romi,a,iako ne želim nikoga uvrijediti niti bilo šta implicirati,imali smo sa njima neugodna iskustva-iz garaže nam je otišla motorna pila,ima još,ali neću o tome,muž ne želi niti čuti o toj mogučnosti.Ne bih ja dozvolila da se reže,a niti se ne mora,jer ako se ručno unjelo,može se i iznjeti.Osim toga,je da je unutra nešto stare lože,ali i takvoj može pasti na pamet Buuuuum.

@Bučo,budemo poslikali,pa kada sin stigne bude postavil slike,vidjeti ćeš kako izgleda.Samo,ne misliš li da će se miris nafte prenositi na žitarice.Prvo se raspitaj ako se to može isprati,ne bih htjela da ti nešto naopako ispadne.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
@Bučo,budemo poslikali,pa kada sin stigne bude postavil slike,vidjeti ćeš kako izgleda.Samo,ne misliš li da će se miris nafte prenositi na žitarice.Prvo se raspitaj ako se to može isprati,ne bih htjela da ti nešto naopako ispadne.

Ja bi njih dobro oprao i onda bi ih pofarbo iznutra ponovo jer bi ako izgleda onak kak ja mislim podijelio jos na pola i dolje napravio da se isposta a gore bi se otvarao poklopac komplet po cijeloj duzini uglavno kako god bilo ja sam zainteresiran bez obzira na sve!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj moj Bučo,evo,muž veli da je već dogovorio sa nekime iz Stubice,doći će u ponedjeljak po to.Vozili smo u subotu krumpire za saditi dvojici forumaša tamo,pa mu je jedan dao naš broj mobitela,obzirom da ga je imao,i evo,sve je već dogovoreno.Žao mi je,nadam se da se nećeš ljutiti.Ako te to što tješi,ima još jedan forumaš koji mi se javio na PP ,pa je i on zakasnio_On nije znao da si se ti javio,spremala sam ručak ,a on je otišao prileći i zakazala nam je komunikacija.Molim te da se na ljutiš.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ma nema problema ne ljutim se zasto bi se ljutio kak bi se reklo vise srece sljedeci put ja trazim dalje:(happy):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
buco zar nisu bolje plasticne ojacane kace za zitarice.te rezervoare kod nas odmascivacem naprskaju i operu toplom vodom i koriste masovno za navodnjavanje kap po kap. johabice kad iznose uzbrdo uz stepenice poture se dve drvene talpe pod rezervoare i okrugle cevi popreko i izvuku se dosta lako bez ikakvih ostecenja. tako smo mi radili ta teskim teretima po kucama. kao pruga i 2-3 cevi popreko preko kojih rezervoar klizi
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vica,hvala na savjetu,ali mi smo to dali sistem-posao u ruke i ne želimo brinuti na koji će se to način uzeti.Da nam je bilo do toga,bili bismo to napravili sami,utovarili u kombi ili na prikolicu,otpeljali i prodali.Mogli smo prodati tu u selu,i ususjednom, i u gradu,bila bi para kakva bi bila,ali nešto bi bilo.Ma nije svaka kuna u životu najbitnija,a polako smo počeli izbjegavati nepotrebne poslove.Vjerujem da će se gospodin koji će u ponedeljak doći snaći,ako mu zapne budemo mu uskočili makar savjetom,jer ćemo imati goste na ručku.Evo tvoja je ideja super,a vjerojatno si već primjetio da i meni svašta padne na pamet.Nije to ništa strašno,pregaziti će se tih šest stepenica.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
buco zar nisu bolje plasticne ojacane kace za zitarice.te rezervoare kod nas odmascivacem naprskaju i operu toplom vodom i koriste masovno za navodnjavanje kap po kap. johabice kad iznose uzbrdo uz stepenice poture se dve drvene talpe pod rezervoare i okrugle cevi popreko i izvuku se dosta lako bez ikakvih ostecenja. tako smo mi radili ta teskim teretima po kucama. kao pruga i 2-3 cevi popreko preko kojih rezervoar klizi

Samo sta na plasticnom nemogu varit i radit si otvore kako mi odgovara zato mi ti metalni bolje odgovaraju bas zato sta mogu radit preinake kako mi pase
 

Najnoviji postovi

Na vrh