• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ronin

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Malo sam zezno, trebao je biti citat puknutog , nešto sam krivo stisnuo ......
a eto čim je susjeda u pitanju odma mi se vid muti......
E bager nadam se da se na ljutiš za ono "gledat snjega kroz prozor" bila je šala.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
i upali šperu da ne prokliziš.....:lol:
 
G

GROF

Guest
., svaka čast!, bravo forumski prijatelju Ronin!!!

., i ja sam picajzla!, i ja sve ča imam?!, i ča god delam?!., delam?!, samo kako bi moji dragi susedi i komšije bili ljubomorni!!!, hehehehe,...

., moj najiskreniji rešpekt i poštovanje!, sretno ti mladi čovječe!!!
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Evo malo se rade pripreme za zimu i za ono bijelo zlo što voli padat. Dosadilo mi je lopatanje. Danas su bili završni radovi bojanja pa evo redom.


















 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Evo sad ću ja ..
Divna ti je ralica , stvarno majstorski napravljena ..
Debelo kvalitetno zavarena. boja ?.. pravi sjaj samo za prave majstore .
Stvarno si vrhunski meštar , mogao bi profesionalno prizvoditi ralice za prodaju , siguno bi izvukao posrnulo gospodarstvo iz govana ,a bogme i dobro zaradio .
Svaka čast , samo naprijed ...avanti , avanti!
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ako smijem primjetiti, nebude li prelagana za guranje unazad ili možda ferguson lagan unazad pa da proklizava.
Inače odlično napravljeno, samo kak će funkcionirat, imam ja tak nešt slično al nije išlo unatrag s imt-om već sam prebacio napred na mtz-a na utovarivač.
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ako smijem primjetiti, nebude li prelagana za guranje unazad ili možda ferguson lagan unazad pa da proklizava.
Inače odlično napravljeno, samo kak će funkcionirat, imam ja tak nešt slično al nije išlo unatrag s imt-om već sam prebacio napred na mtz-a na utovarivač.

Znam nisi prvi koji mi je to rekao, ali snači ću se već nekako ovo mi je samo za dvorište počistit. Znat ću kad je isprobam pa ću radit preinake. Ukošena daska bi trebala malo pomoć, lako se doda još malo tereta na zadnji kraj, a i gume su praktički nove. Vidit ćemo kad padne snijeg.
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Da i ja mislim kolega da je mali ferac siromah u rikverc po snijegu a još i ralica, ali budeš uostalom vidio, vjerovatno bi puno pomogli lanci. Inače pohvale za napravljenu ralicu, treba to sve osmislit i dat si truda napraviti!
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
E a kaj veliš da zamjeniš gume s felgama lijevu na desnu i desnu na lijevu tak da ripne budu prema nazad, mislim logički su okrenute naprijed da bolje vuče i prijanja ripna, neznam mije mišljenje.....
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ma gle to meni treba za počistit 50 ak metara i nije mi problem i na više puta ić sloj po sloj, a i nisam ja u gorskom kotaru ili lici, a inače ferac na ledu pod opterečenjem ista stvar kako god ti ripne bile okrenute. Uglavnom bit će bolje od lopate treba stvar prvo isprobat pa vidit pa ćemo onda komentirat detaljno :)
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Dobro dobro samo sam htel pomoć inač sam ti reko odličan rad nema se šta reć , a kad ti veliš bolje od lopate pa makar i sloj po sloj......:prayer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Da i ja mislim kolega da je mali ferac siromah u rikverc po snijegu a još i ralica, ali budeš uostalom vidio, vjerovatno bi puno pomogli lanci. Inače pohvale za napravljenu ralicu, treba to sve osmislit i dat si truda napraviti!
Ko je rekel da je siromah u rikverc, napred nejde :rolfer:

http://www.youtube.com/watch?v=0oKtveENcWc
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Skoro sam zaboravio svog vjernog čuvara stavit i njega sam izglancal ko traktor :butthead:



 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Skoro sam zaboravio svog vjernog čuvara stavit i njega sam izglancal ko traktor :butthead:



:partyman:
posudiš ga na koji dan , vidim da vjerno skuplja tenesice po kvartu:rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
U jebote :shock:, ja sam ga tražil u drugoj sobi
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Da bar skuplja hehe to su sve moje tenke. Jedne za nogomet vani, jedne za dvoranu, jedne za grad, jedne za po doma. Tak da ih skuplja po kvartu imao bi ja veliku uštedu. :rolfer::rolfer:

Kaj si tražio u drugoj sobi muhaničar???
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Evo moja stihlova kolekcija četiri godišnja doba :)





Trimer se malo slabije vidi nije mi ga se van dalo nosit slikat.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
je to Hrvatski(a) ovčar(ka) za psa ??? (crni,uši gore okr. dlaka rudlava......)
 

Najnoviji postovi

Na vrh