• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotacione (ROTO) kosilice

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Pronašao sam ležaj taj pod brojem 24 meni treba metalni prsten u kome je unutra žica pod brojem 12
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
taj metalni prsten ti nije ispo a kakva zica? nema nikakve zice tu. Jesi siguran da to nije kakv dio od lezaja? :icon_wink:
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Skinuo ja drugi bubanj i pogledao sigurno 100 % u onom prstenu ima žica to je kao nekakav osigurac nemogu taj dio da nadjem a ležaje sve nasao
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
ja znam kad sam rasklapo svoju doduse 165g da nije bilo nista tipa toga :icon_e_surprised:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
A ova radi tri reda kad kosi (dva i dva rotora se vrte skupa).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Dvije.Jednu napred od jedno 2,5m, i još jednu od oko 2m.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Zavisi kakve imaš terene, da ga nebi prehitila.
3m mu nebi trebalo biti previše.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,172
Šta je teška? A znaš da imam brdske terene, negdje toliko veliko brdo na ne mogu kositi trećom direkt sa Z6245.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Proxima kao gogina nosi 240cm, ali sa gnječilicom, a nosio bi i veću. Tako da 3m običnu mora nositi tvoja proxima. Kod mene vodoprivreda sa 6340 mislim da nosi 3m diskastu.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Dali što tamo upotrebivate vaše Gramipove tanjuraste i kako se odnesejo?
Dal možda zna koji koliko bi cca koštala 165 tanjurasta ove marke?Takve kose moj su več dugo životni san,pošto sad gonjam BCS ,no zadnje dvije godine sa vozičkom,a taj voziček ne ide suda,pa malo prikačim,malo odkačim,malo pješačim...LP
 

Najnoviji postovi

Na vrh