• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Roto kosa fella sm 165

Igor222

Novi član
Tu od
17 Lip 2013
Poruka
5
Pozdrav svima!
Imam diskastu roto kosu Fellu Sm165 i danas kad sam nalijevao ulje primjetio sam drugom disku curi ulje. Dali je to normalno (mozda je to samo mjesto gdje ide suvisak ulja van ili je to kvar?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
gdje tačno curi ulje? Pogledaj to mjesto i vidi dali je nešto napuklo ili možda pušta negdje na semeringu!? Ne vjerujem da ima nekakv odušak gdje bi izlazio višak ulja, obično bude samo vijak koji kad se odvrne služi kao mjerač.
 

Igor222

Novi član
Tu od
17 Lip 2013
Poruka
5
Ulje curi ispod drugog diska. Nema nikakve pukotine...samo je ta rupica.
 

Igor222

Novi član
Tu od
17 Lip 2013
Poruka
5
Raspitao sam se malo i skužio.....ulje sam nalijevao dok je kosa bila nagnuta pa je zato izbacilo višak van. Ulje se nalijeva dok je kosa na ravnom
 

Najnoviji postovi

Na vrh