• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rucni rad cisterna za vodu 2500L

A

Ado

Guest
Pozz forumasima napravio sam cisternu za vodu 2500L ,debljina lima 3.milimetra ,Super je ispala stabilna za transport vuce je Fergusson bez problema .-Pozz Ado_
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Svaka čast na trudu i sl.., samo daj koju sliku da vidim o čemu se radi.
 
S

stjepan1988

Guest
Ado, čestitke. Znači ipak je 2500l, dosta za fergića. Samo stavi koju sliku da vidimo mi tu curu. :mrgreen: ;)
 
A

Ado

Guest
Vjeruj da sam pokusavao vise puta u toku dana postaviti fotografije ali nista .-Nikako da mi izbaci na forumu moze li ko pomoci da postavim slike.-Pozz Ado_
 
A

Ado

Guest
Nikako da ubacim slike jos pratim redoslijed Browse pa preuzimam iz svog kompjutera gdje su smjestene fotografije zatim open i dovnoold .-Ali nikako mi neprebacuje na forum gdje jos tu neka greska molim za pomoc .Ado_
 
S

stjepan1988

Guest
Ado kaže:
Nikako da ubacim slike jos pratim redoslijed Browse pa preuzimam iz svog kompjutera gdje su smjestene fotografije zatim open i dovnoold .-Ali nikako mi neprebacuje na forum gdje jos tu neka greska molim za pomoc .Ado_

Prvo idi na www.imageshack.us i tamo promijeni veličinu slike,znači klikni na BROWSE, odaberi sliku koju hočeš, odaberi 800x600 i klikni "UPLOAD NOW", kad ti odradi taj proces od nekoliko sekundi, promijenit će rezoluciju i dobit ces nekoliko linkova ispod tvoje slike, ti kopiraj onaj pod imenom FORUM CODE i zalijepi ga tu gdje pišeš odgovor u post. i to je to, mora šljakat očeš-nečeš :D
 
A

Ado

Guest
Moje slike:





[
url=http://img245.imageshack.us/i/slika0021u.jpg/]
slika0021u.jpg

slike:

[/url][URL=http://img101.imageshack.us
 
A

Ado

Guest
Imaju dvije (pred komore-pregrade ) tako da nema vaganja to jest ljuljanja vode .-Cisterna se pod punim kapacitetom vode bez problema u transportu uredno vuce.-Jedino sto cu jos na njoj odraditi da ove gume skinem i stavim sire zbog bolje stabilnosti i brzeg transporta.-Pozz Ado_



Uploaded with ImageShack.us
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
cisterna

Ado reci kak to poniš ,mislm da sam vidio na hidrant, jel tak ? Ja bi trebao cisternu ali da ima pumpu jer moram voziti vodu s izvor udaljen par kilometara a kantama je teško i dugotrajno . Imal tko kakvu jeftiniju cisternu ?
 
A

Ado

Guest
Cisterna za vodu 2500L.

Pozz evo konacno i ja da se javim malo problema sa registracijom na ovom novom forumu .-Odgovor je moj vezano za postavljeno pitanje vezano za punjenje cisterne ja koristim hidrant ili motor za navodnjavanje .-Cisterna je rucni rad i cijena ove je oko 1.000KM.-Znaci sve skopcano i spremna za transport .-Mislim da nije skupa jer je bas dobro uradena i laka za vuci .Ako jos imas nekih pitanja odgovorit cu .Pozz Ado_ Stolac_
 

Najnoviji postovi

Na vrh