• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sadilica za luk

cprorokovic

Novi član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
16
Molim ako netko zna gdje se moze nabaviti sadilica za luk ili alo netko prodaje da mi se javi
hvala
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Molim ako netko zna gdje se moze nabaviti sadilica za luk ili alo netko prodaje da mi se javi
hvala

Sadilicu za sadnju lučice,radio je olt Osijek.Međutočkovni razmak idu 5 redova.Imao sam njihovu nekoliko godina i prodao u Hungariju.Probaj zvati ako ne rade javi paću pokušat ja tu kod jednog privatnika,on je radio iste.



pišem pismo tinta mi se proli,gdje je ona koja mene voli?
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
pošto se ovdje raspravlja o sadilici za luk možda neko zna gdje nabaviti sjeme(lučice)luka za jesensku sadnju a da nije skupo, čuo sam da se može naći po 3-4 kn
 
Na vrh