• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sadnice na Gudovačkom sajmu

tihomir-bj

Član
Tu od
10 Tra 2011
Poruka
76
Hoce netko ima kakvih sadnica za prodati na sajmu po nekim sajamskim cijenama.-)))

Trebam 50-tak razlicitih sadnica vočaka pa ako netko ima neko napise ovdje
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
hoce netko ima kakvih sadnica za prodati na sajmu po nekim sajamskim cijenama.-)))

trebam 50-tak razlicitih sadnica vočaka pa ako netko ima neko napise ovdje

ja sam juće kupio u virovitici u nekom rasadniku 32 šlive,i 10 jabuka,i 10 krusaka šljiva 23kn, jabuka 18,kruška 25
ali su sadnice nekako male kad kažu da je već prebrano samo da se prime
 

tihomir-bj

Član
Tu od
10 Tra 2011
Poruka
76
ja sam juće kupio u virovitici u nekom rasadniku 32 šlive,i 10 jabuka,i 10 krusaka šljiva 23kn, jabuka 18,kruška 25
ali su sadnice nekako male kad kažu da je već prebrano samo da se prime

Bas me zanima koliko ce biti na sajmu, proslog proljeca je bilo 2-3 iz srbije sa sadnicama sljiva, kruska i jabuka...Samo se nesjecam kolikosu kostale jer nisam kupovao
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
bas me zanima koliko ce biti na sajmu, proslog proljeca je bilo 2-3 iz srbije sa sadnicama sljiva, kruska i jabuka...samo se nesjecam kolikosu kostale jer nisam kupovao

možda sam i ja trebo sačekati pa u petak otici kupiti kad bude izbor pa makar i malo skuplje ali bolje
ali kad je već krajnji rok za sadnju
 

tihomir-bj

Član
Tu od
10 Tra 2011
Poruka
76
možda sam i ja trebo sačekati pa u petak otici kupiti kad bude izbor pa makar i malo skuplje ali bolje
ali kad je već krajnji rok za sadnju

tjedan dana nece nikuda pobjeci:)) No sa druge strane tko zna mozda nece biti nikakvih akcija... To cemo vidjeti tek od petka...
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
možda sam i ja trebo sačekati pa u petak otici kupiti kad bude izbor pa makar i malo skuplje ali bolje
ali kad je već krajnji rok za sadnju

a jbt zašto bi na sajmu bile bolje sadnice
inaće takvih me najviše strah, nikad neznaš koliko su bile na suhom i koliko su ih puta prekapali
dečki odite u rasadnik i direktno kupite, najeftinije i mogući dogovori
moj prvi izbor je haadrovič, a vama je dalek ali imate agromario zagreb, jeftin i dobar
 

jarebika

Novi član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
26
a jbt zašto bi na sajmu bile bolje sadnice
inaće takvih me najviše strah, nikad neznaš koliko su bile na suhom i koliko su ih puta prekapali

Tak sam se ja lani u Gudovcu zaribal,kupio sam marelice i šljive,nijedna mi se nije primila.
To su bile u startu suhe sadnice,i nikome nebi preporučio da kupuje na sajmu.To je valjda mjesecima prije izvađeno,i onda kako da se i primi.:madmana:
 
Na vrh