• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC -2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

sad sa ovim zadnjim slikama, od LANE i ARIJANA ste mi bar malo dočarali kako je bilo na sajmu!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

@arijan,,,,e posto je ona freza na slici?
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bobo kaže:
Bogec, onaj sjetvospremac sam pregledao sa svih strana i kad sam liku rekao da te poznam, i da tamo idem na tvoju preporuku, odmah smo se sprijateljili ;) ponude sam pokupio i ako budem uzimao sjetvospremac tamo na proljece, DEFINITIVNO idem kod njega. Vrlo mi se svidja nacin izrade, te kako su valjci rijeseni na njemu. Kao sto smo i pricali, vjerovatno s ravnim klinovima, jer "S" opruge bi ipak bile previse ;)

Ako bolje usporedis svoju i moju sliku sjetvospremaca, primjetit ces da ti je netko ukrao klin za TOP-LINK ;) LOOL
Obrisan neispravan link.
Potpisujem... Temeljno sam "istražio" danas kod bogeca ovaj sjetvospremać i definitivno je super izrada.
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Svi ste gledali samo mehanizaciju a nitko nije gledao životinje.... E pa ja jesam...

gudo.jpg


gud.jpg
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Alen kaže:
Svi ste gledali samo mehanizaciju a nitko nije gledao životinje.... E pa ja jesam...

Konji su bili impresivni, predivni su bili, ali mi nije svejedno dok prolaze pokraj...nikad ne znaš kad će se uzbuniti zbog ljudi...

Moram napomenuti da su i pojedine hostese bile predivne... :D :shock:
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Žao mi je što nisam sve snimio... da ste čuli kakve gluposti tip lupa.....

[youtube:1inpqziw]SaOVe_W2DUE&hl=en&fs=1[/youtube:1inpqziw]
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Molim Boga da sutra nepada kiša, idemm u Vinkovce na neki sajam!!!
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Nisam baš siguran da će ti se želja ostvariti, u Međimurje je upravo stigla hladna fronta. Kiša kreće, nadam se da neće biti jačeg nevremena. Dosta nam je bilo tuče i ostalih nepogoda...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ma znam, ali nada umire zadnja... ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

slafko kaže:
Nisam baš siguran da će ti se želja ostvariti, u Međimurje je upravo stigla hladna fronta. Kiša kreće, nadam se da neće biti jačeg nevremena. Dosta nam je bilo tuče i ostalih nepogoda...

Želja mi se ostvarila!!!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

kad su vec slike konja,,jel zna netko koje su pasmine bile? jel bilo možda arabera?i jel netko slučajno vidio cjenu??
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

swizach kaže:
kad su vec slike konja,,jel zna netko koje su pasmine bile? jel bilo možda arabera?i jel netko slučajno vidio cjenu??

nikad ti za stoku ne piše cjena, jer ako se nešto od stoke prodaje to je aukcija, kod konja nema cjene, to je valjda samo izložbenog karaktera
 
D

dalibor1982

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

marko355 kaže:
Molim Boga da sutra nepada kiša, idemm u Vinkovce na neki sajam!!!


prijatelju na sajmu u vinkovcima jad i bjeda ja čekam sajam u bizovcu a jel netko ide na dane polja u os institut kukuruza soje i suncokreta ako tko ide da se nađemo i upoznamo ja definitivno idem
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh