• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC -2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

To je best of the best... Quicke Dimension 55
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

meni i nije bas neki masivan,samo izgleda masivan jer ima zatvoren pola paralelograma.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

evo još malo slika sa sajma.

IMG_1150.jpg


IMG_1134.jpg


IMG_1133.jpg


IMG_1130.jpg

ovo sam ja kraj pluga.
IMG_1126.jpg


IMG_1124.jpg



IMG_1080.jpg


IMG_1070.jpg


IMG_1066.jpg
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bobo kaže:
Ako bolje usporedis svoju i moju sliku sjetvospremaca, primjetit ces da ti je netko ukrao klin za TOP-LINK ;) LOOL
Obrisan neispravan link.

e da netko je ukrao, a to je moja stara strpala u torbu svoju, za svaki slučaj da nebi išao posuđivat kad dođem po njega, al ko bi reko pa taj je pljunuti moj :mrgreen:

što se tiče prikolica, to frajer nema masovnu proizvodnju, ali za te novce se dobije kud i kamo solidan priključak tj prikolica koja služi svrsi, isto tako i tehnostroj i majevica i fligl i drugi se zdođu i ima lufta, nitko na to ne pazi, bla bla bla :!:
kod nas se masovno prerađuju prikolice, i najmanje služe svojoj pravoj namjeni.

ja imam prerađeni gumenjak i ima kad je puna 4 tone žita, platio sam preradu 6000kn, imate ju u temi masey gdje sam imao vapno u njoj, jedino nemam kipu, ostalo imam metalne stranice, jače gume, nova ruda
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

menen nešta zanima, na onon grupnoj slici od forumaša, tko je onaj iza sa afro frizurom?nije baš afro ali eto...
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Evo ga bogec...... O tome sam ti pričao....

18.500 eura

Gold.jpg


45 ks
dupljak
ima mjesta na njemu ( za razliku od prve opcije-univerzal 533)
sve na dohvat ruke,kao da mi je rađen po mjeri.....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ursusc360 kaže:
menen nešta zanima, na onon grupnoj slici od forumaša, tko je onaj iza sa afro frizurom?nije baš afro ali eto...
to je od jape sin koji isto sudjeluje na forumu ;)
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,941
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.








ovaj mi je zapeo za oko:) 23000€ + PDV








kao sto vidite neki imaju cijene ,dok neki nemaju,jedino sto sma uspio pitati za case-a za cijenu i iznimno sma zadovoljan cijenom...nije preskup,to je sve sto sma stigo slikati:(
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

bogec ne znam ti ništa o onom za rotobrane osim da je počel sa pečima pa jednostavnije priključke ali s vremenom je napredoval ali 2,5 voziš bez problema pa da ih proizvede i "ruska tenkovska industrija" :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

breza kaže:
bogec ne znam ti ništa o onom za rotobrane osim da je počel sa pečima pa jednostavnije priključke ali s vremenom je napredoval ali 2,5 voziš bez problema pa da ih proizvede i "ruska tenkovska industrija" :D

sad barem znam veličinu, skužio sam na njihovoj stranici da imaju i peći, inače nisu preskupi :!:
stranica im je www.poljostroj.hr

znači i alen je kupio traktor, jesam li dobro skužio :?:

evo danas je bogec prije dva sata bio po sjetvospremač, ljepo prikopčio i vozi mili doma :!:

Obrisan neispravan link.

nekako po viđenom čistam sumnjam da to zekan more vući, malo ljulja u transportu i maseya, robustan je spram drugih i dugačak iza
 
A

Arijan

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Lijep pozdrav svima, nadam se da je onima koi su nas posjetili u Bjelovaru bilo ugodno, da su kupnje bile dobro pogođene, a za one koji nisu stigli na sajam - posjetite nas na proljetnom :)

Eto, upoznao sam Maria, posjetio me na štandu "Hittner"-a, jedva sam skužio logo na majici, a došao je i Grof, s kojim sam popio i piće i dogovorili smo neke stvari i tako. Drago mi je da su me bar oni posjetili, poziv na piće ste imali svi ;)

Inače, s poslovne strane sajam je prošao dobro, zadovoljan sam odzivom kupaca, prodajom i kontaktima, samo mi se čini da je zbog nesnosne vrućine bilo manje posjetitelja-šetača.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Sajam je bio dobar i bilo je puno toga za vidjeti. Velika mana sajma je muzika koja je na nekim mjestima bila toliko jaka da nije bilo moguće normalno razgovarati.

Reda u tom pogledu jos uvijek nema u Gudovcu. Svi ti nazovi restorani trebaju biti s vanjske strane, tj. na rubovima okolo sajma, a ne da u sredistu sajma muzika svira ko da je neki koncert. I onda jos k tome sviraju cajke...katastrofa...

Dok se na tom podrucju ne uvede red sajam nece imati onaj pravi karakter.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

slafko kaže:
Sajam je bio dobar i bilo je puno toga za vidjeti. Velika mana sajma je muzika koja je na nekim mjestima bila toliko jaka da nije bilo moguće normalno razgovarati.
Reda u tom pogledu jos uvijek nema u Gudovcu. Svi ti nazovi restorani trebaju biti s vanjske strane, tj. na rubovima okolo sajma, a ne da u sredistu sajma muzika svira ko da je neki koncert. I onda jos k tome sviraju cajke...katastrofa...
Dok se na tom podrucju ne uvede red sajam nece imati onaj pravi karakter.

to i je karakter našeg sajma, mi smo živi texas, tu vlada zakon jačega :!:

da slažem se sa arijanom, bilo je manje šetača, ali parking je katastrofa, grad ima novaca nek plate ljudima te livade , nek ih kupe, šta škrtare s tim.

jedna me stvar smetala a to su neuredni strojevi, puno strojeva je doveženo od ljudi i katastrofa su, primjer toga je kosa pokraj mc hale balirke

i jedna bitna stvar, ja kad sam išao po stroj jučer, trgovaca više nije bilo, nitko ne kontrolira ko je po šta došao, a kamoli šta izvozi van, mogao sam prikopčit bilo šta, a svi su strojevi bili tamo.
par ljudi je šatore rasklapalo, a zaštitari koji trabaju čuvat strojeve , nema ih ni u panju, nikoga.
mogao sam sve klinove pokupit da sam htio i nikom ništa, to je veliki propust sajma i to jako veliki, zato sam ja odma išao po stroj, preko noći ga nebi ostavljao, a klin sam več u subotu uzeo :!:

e da a te cajke su cepale i poslje sajma, malo sam si poslušao tak da zadangubim da nejdem u štalu
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

da si znao mogo poterat još jedan traktor pa nešta zakvačit...
 
A

Alen

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

bogec kaže:
jedna me stvar smetala a to su neuredni strojevi, puno strojeva je doveženo od ljudi i katastrofa su, primjer toga je kosa pokraj mc hale balirke

i jedna bitna stvar, ja kad sam išao po stroj jučer, trgovaca više nije bilo, nitko ne kontrolira ko je po šta došao, a kamoli šta izvozi van, mogao sam prikopčit bilo šta, a svi su strojevi bili tamo.
par ljudi je šatore rasklapalo, a zaštitari koji trabaju čuvat strojeve , nema ih ni u panju, nikoga.
mogao sam sve klinove pokupit da sam htio i nikom ništa

Istina.... I moj "novi" nije novi.... Isto dovežen od čovjeka... Ah tako je to, sad je samo pitanje koliko čekati na novi a da si vidio samo noževe na frezi na tom goldoniu.... ko da imaju 500 rs.... hehe

A što me nisi zvao da sam došao sa rusom po koju rotodrljaću.....

slafko kaže:
I onda jos k tome sviraju cajke...katastrofa...

U cajkama i jest čar.... Vidi se da nisi u bj često,hehe, tu se slušaju cajke samo tako....
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Alen kaže:
U cajkama i jest čar.... Vidi se da nisi u bj često,hehe, tu se slušaju cajke samo tako....

Ma ne smetaju mene toliko cajke, ali to su trebali organizirati svaki dan poslije 5... pa neka se ljudi zabavljaju. Ali kad tuku od 10 ujutro, e to je stvarno previše. Rađe bi slušao zvuk traktora cijeli dan nego ono što su oni tamo svirali... :D
 
L

Lois Lane

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Kakofonija zvukova - od ljudskih glasova, buke strojeva, drukčije glazbe na svakom štandu + radio koji se puštao na sajmu i još k tome najglasnije od svega nabrojanog - cajke kao vrhunac... strašno za izdržati kad stojiš tamo 12 sati na dan.
 
D

dalibor1982

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ljudi svaka čast na slikama jel se zna možda ko je kupio onog velikog fenda 930 na tv-u sam čuo da je prodan za 150 000 eura
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

da se i ja nadovežem na muziku,poslije našeg susreta otišel sam do Tine morali smo se derati da bi čuli jedan drugoga :x
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

breza kaže:
da se i ja nadovežem na muziku,poslije našeg susreta otišel sam do Tine morali smo se derati da bi čuli jedan drugoga :x

Vrlo je teško potencijalnom kupcu dat utisak, kako ti je bitan, kad se iz sve snage dereš na njega...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh