• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC -2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

evo malo mojih slika:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
više slika na:http://www.moj-album.com/album/13458873/
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mario hrani krave, ja sam mislio da moje mukaju ali ipak su se to njegove čule[/quote]
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

evo i ove rotodrljače su mi se svidjele, 2,2 metra dođu 35000kn, naša firma ih proizvodi poljostroj u dubravi valjda vrbovečkoj dubravi

Obrisan neispravan link.

ps to če si isto bogec kupiti osim ako me netko ne izbombardira boljom ponudom, ali prije je prednji utovarivač na redu :D
 
S

seljaček

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

To je dobar izbor ali ipak bar 2,5m
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

e malo ti je 2,2m barem 2,5 ja imam 3 ali obični valjak i ide bez problema
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

breza kaže:
e malo ti je 2,2m barem 2,5 ja imam 3 ali obični valjak i ide bez problema

ova od 2,2, je bila izložena, pa je bila cjena
ova je sa noževima, el ste sigurni da tera 2,5 metara i ovaj valjak da ima
nije nikog bilo da ih nekaj pitam o rotodrljačama tak da sam prikračen za informacije, breza ti si im blizu :!:
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Evo, i ja da se napokon javim... Zaglavio sam na selu pri povratku kuci ;)

Slike cu mozda staviti veceras, mozda sutra, ne znam, nekako mi se ne da poslije sveg onog przenja na suncu.

Sesva, skuzio sam te. Imao si crnu majicu i neku jez frizuru i promatrao nas dosta dugo sa strane. Kikija nisam skuzio s tobom, ali tebe definitivno jesam...

Sto se tice sveg ostalog, aj sam ovogodisnjim sajmom prezadovoljan, samo sto sam ostao jos uvijek duzan ono faking pivo, i iduci puta ce to biti 2 piva... Nisam ovaj puta nikako stigao, cak nisam niti na natjecanje oraca isao, a to sam vrlo vrlo ciljao...

Bogec, onaj sjetvospremac sam pregledao sa svih strana i kad sam liku rekao da te poznam, i da tamo idem na tvoju preporuku, odmah smo se sprijateljili ;) ponude sam pokupio i ako budem uzimao sjetvospremac tamo na proljece, DEFINITIVNO idem kod njega. Vrlo mi se svidja nacin izrade, te kako su valjci rijeseni na njemu. Kao sto smo i pricali, vjerovatno s ravnim klinovima, jer "S" opruge bi ipak bile previse ;)

Ako bolje usporedis svoju i moju sliku sjetvospremaca, primjetit ces da ti je netko ukrao klin za TOP-LINK ;) LOOL
Obrisan neispravan link.

Takodjer sam pokupio i ponude za dvije prikolice, gdje je mladic na standu bio vrlo susretljiv i spremno je odgovorio na sva moja pitanja. Svaka cast! Od prikolica su mi se svidjele jednoosovinska MAJEVICA 4T i dvoosovinska MLAZ 5T. Zanimljivo je da dvoosovinka izadje samo 500-tinjak kn skuplje od jednoosovinke, posto prelazi "magicnu brojku" od 40 000 Kn ;)

Obrisan neispravan link.

Nadalje, pregledao sam vrlo detaljno JD 5625 i osoba tamo mi je obecala poslati prospekt od doticnog traktora na kucnu adresu, no posto je jedan moj kolega udavio covjeka glupostima, nekako sumnjam da cu taj prospekt i vidjeti :(

Ne bih ja bio aj da nisam pregledao onaj famozni IMT 550.10 i mogu vam reci da uopce nisam impresioniran kako su ljudi pisali o njemu...

Kad slike budem stavljao, ubacit cu ih u ovaj post i nadopuniti s njiam tekst, tako da znate o cem se tocno radi ;)

Za ovaj puta toliko, odo ja u krpe ;)


Od ostalih drangulija koje sam gledao, cak sam sjeo u CLAAS kombajn i FENDT 930 ;) meni dovoljno...

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bobo kaže:
Bogec, onaj sjetvospremac sam pregledao sa svih strana i kad sam liku rekao da te poznam, i da tamo idem na tvoju preporuku, odmah smo se sprijateljili ;) ponude sam pokupio i ako budem uzimao sjetvospremac tamo an proljece, DEFINITIVNO idem kod njega. Vrlo mi se svidja nacin izrade, te kako su valjci rijeseni na njemu. Kao sto smo i pricali, vjerovatno s ravnim klinovima, jer "S" opruge bi ipak bile previse ;)

Takodjer sam pokupio i ponude za dvije prikolice, gdje je mladic na standu bio vrlo susretljiv i spremno je odgovorio na sva moja pitanja. Svaka cast! Od prikolica su mi se svidjele jednoosovinska MAJEVICA 4T i dvoosovinska MLAZ 5T. Zanimljivo je da dvoosovinka izadje samo 500-tinjak kn skuplje od jednoosovinke, posto prelazi "magicnu brojku" od 40 000 Kn ;)

eto vidiš da sam te dobro uputio za sjetvospremać, imaju dobru izradu, sve po dogovoru i po željama, kolko hočeš redi opruga 4 il 5 , valjci, daska
da za tebe ravni klinovi bi bili idealni :!:

što se tiče prikolice, šta nisi reko, odi kod biščana tu kod nas, takvu dobiš za kojih 20000kn

ps za sjetvospremač se dogovorite sad, bude ti cjena sadašnja i napravi ti ga za kad ga ti želiš :!:

ako malo pogledate sliku sa sjetvospremačem, onaj frajer skroz lijevo u kratkim hlačama zapeo za sjetvospremač i hoče ga i hoče,broji pare odma, a moji stoje pokraj, a trgovac mu objašnjava da je taj prodan i da če mu napravit i tak su se natezali a ja se smijem, i dogovorili se do početka 10. mjeseca da ga bude imao :!:

neznam el se seljaček pogodio za teške drljače kod pecke :!:
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Daj mi na PM napisi to u vezi prikolice... Jel to onaj lik sto kopira Tehnostroj?

Ako je 20 000Kn dvoosovinka, dvostrani/trostrani kiper, rinfuz stranice, zracne kocnice i da prazna nije preko 2T, a da ima nosivost 5T, VRLO sam VRLO zainteresiran ;)

Sto se sjetvospremaca tice, Lik mi je potvrdio da ako se dogovorimo u narednih 10-ak dana za sjetvospremac da ce mi pismenim putem garantirati sadasnju cijenu i da ne prihvaca kaparu niti ista dok stroj ne bude isporucen... Ja ostao PAF :shock: Stvarno je izrada prvoklasna i nisam skoro vidio tako uredno napravljen sjetvospremac u "kucnoj radinosti". Covjek ocito ima iskustva i zna sto radi.

Ne bih znao za drljace, ali koliko sam vidio. i njih pravi BEZGRESNO... Sline su mi curile tamo...

Da su bar svi trgovci takvi, gdje bi mi kraj bio ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bobo kaže:
Daj mi na PM napisi to u vezi prikolice... Jel to onaj lik sto kopira Tehnostroj?
Ako je 20 000Kn dvoosovinka, dvostrani/trostrani kiper, rinfuz stranice, zracne kocnice i da prazna nije preko 2T, a da ima nosivost 5T, VRLO sam VRLO zainteresiran ;)
Sto se sjetvospremaca tice, Lik mi je potvrdio da ako se dogovorimo u narednih 10-ak dana za sjetvospremac da ce mi pismenim putem garantirati sadasnju cijenu i da ne prihvaca kaparu niti ista dok stroj ne bude isporucen... Ja ostao PAF :shock: Stvarno je izrada prvoklasna i nisam skoro vidio tako uredno napravljen sjetvospremac u "kucnoj radinosti". Covjek ocito ima iskustva i zna sto radi.
Ne bih znao za drljace, ali koliko sam vidio. i njih pravi BEZGRESNO... Sline su mi curile tamo...
Da su bar svi trgovci takvi, gdje bi mi kraj bio ;)

prikolice su jeftine kod njega, da taj je što kopira tehnostroj, ima i sa kamionskim podvozjem, ja ču ići kod njega uskoro jer bum išao po stočno malo, a to je prekoputa mlina, pa ču tražit prema tvojim potrebama, a telefon moram pronać broj il možd ima netko sa foruma

što se tiče sjetvospremaća, mi smo uplatili prekjučer, uopće ga nije zanimao virman, on vjeruje kao na rječ , a ja sam se pogodio u ožujku za to, ti mu samo potvrdi da ga uzimaš i to je to, tvoj je :!:
mene su zvali par puta da kad meni treba stroj, za pare nije frka bitno im je da naprave stroj a vrijeme, ja sam im rekao za jesen da mi treba, ali pošto mi je za prevoz našički markovac daleko dovezli su mi ga na sajam, a ja ga tam pokupim :!:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bobo kaže:
COOL i unaprijed hvala!

nema frke, kad idem tamo sve ti ispitam jer i sam ču trebat kipericu malo večih gabarita, a sjetvospremač se dogovori da ti ostane cjena :!:
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Sjetvospremac mi ove godine nikako ne stane u proracun, a i covjek mi rekao da do sjetve nema nikakve sanse da bude gotov, tak da ono... nije problem ni tad 1000Kn vise, jer za onakav stroj ne bih sigurno bio cicija ;)

Za prikolicu ti jos za svaki slucaj ponavljam:

2 osovine, barem 2-strani kiper, da nije sama teza od 2 tone, da nosi 5 tona, rinfuz stranice, zracne kocnice (jednokruzne naravno), i po mogucnosti da imam mogucnost prikljucivanja jos jedne prikolice iza (nikad se ne zna ;))

Nekako mi se ona cini vrlo vrlo privlacna, i nekako mislim da ce ovaj tvoj tesko to nadmasiti... Ona dvoosovinka sa sajma je bila perfektno uradjena, te smo ju tamo otvarali/zatvarali par puta i sve sjeda u milimetar na mijesto... mislim da u njoj mozes voziti vodu dok je nova ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

evo da se malo uključim:
Rotobrana
ja imam 230 koju tjeran s 80ks i ide bez problema i traktor se ne muiči s njom..
kod tebe je situacija da ti traktor može tjerat 300 bez problema tak da ne vidim razlog zasto ne bi kupio 300 jer rotobrana je stroj koji zahtjeva da se ide polako a ne brzo....
Prikolica
vidimi da razgovarate o prikolici koju sam ja htio kupit čovjek preko mlina.
kao prvo prikolica je lijepa samo na oko
kao drugo taj čovjek če namrdat jer kopira tehnotrojku 95%
kao treče prikolica ima jako slabe varove,koje ja nisam toliko gledao ali kad sam sa sobom povezao jednog bravara on se samo križao kad je vidio varove....
kao četvrto prikolicu sam išao gledat 2 put u razmaku 1mjesec i nije nista napredovao osim sto je starnice napravio...
cijena je bila oko 40 000kn kad sam prvi put došao kad sam došao drugi put 50 000kn.
tak da sam radje kupio tehnostrojku kod koje znam sto kupujem nego tu neke kerefeke.
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

I mislio sam si da je lik neki muljaros...

Stavio sam slike u onaj moj dugacki post gore, pa pogledaj prikolice... TESKO da ce uspjeti za 27 000 napraviti onako finu jednoosovinku, ili pak za 50 000 dvoosovinku... Dvoosovinka mi se presvidja, no kolegi se niej svidjelo sto ima mali medjuosovinski razmak i hidraulicni cilindar relativno nisko (30-ak cm od zemlje)... meni to ne bi smetalo, posto sam prikolicama ocaran ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Pa meni se mlaz isto nekak ne dopada...
ima jako slabe stranice
kad samo radili silažu kad si kipao obavezno su se prvi kotači podigli u zrak da ni meni nije bilo sve jedno ;)
a ovak kaj se tiče konstrukcije nije loša jedino malo te cake koje ima...
a ja bi ti možda preporučio da kupiš tako neku marku nego neke domače prikolice..
i ako češ vozit žitarice i kukuruz neče bit problema s dizanje kotača.
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Pazi ovako... Stari moj je zagrizao za IMT prikolicu i gotovo... IMT prikolica 4T bez povisica, bez rinfuz stranica je kostala okruglih 29 000Kn, dok Majevica, s povisicama i rinfuz stranicama na tom istom sajmu kosta 28 300Kn...

Majevica je puno kompaktnija prikolica, nije toliko ni siroka koliko IMT-ova, a puno je bolje zamisljena i realizirana.

Kod dvoosovinki mi se MLAZ dopala jer prije nikad nisam vidio tako malu, laganu prikolicu, kratku, a opet dosta fino izradjenu... Dobio sam ponudu za MLAZ sa povisicama, rinfiz stranicama, uredjajem za vucu druge prikolice, dvostrani kiper za 52 800Kn... Kad se PDV i kapitalna izbiju, izadje neznatno skuplje od Majevica jednoosovinke, ili jednako kao IMT ;) Dvoosovinka je 5T.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

pa onda češ morat starog podmitit :mrgreen:
pa mome bi bilo najbolje da kupis Mlaz i gotovo....ili pa IMT da sve bude u skaldu.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Evo slike danas, jučer me nije bilo doma
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

valtrin utovarivač;MASIVAAAN.... :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh