• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC -2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ajdeeee,smilujte se nama,koji nismo bili u mogućnosti posjetiti sajam i dižite te slike!!!!! :roll:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

abrkili:naš kako sam ja želio tamo ič!!!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ma ići ćeš jednom,ne sekiraj se! ako ništa,organizirat ćemo neki forumaški bus.... ;)
 
D

dalibor1982

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

de ljudi stavljajte slike i čuo sam da nisu svi bili predstavnici mehanizacije buraz je htio pogledati valtre ali poljoopskrba nije bila na sajmu a i na pampasu u osjeku je danas bio zadnji dan sajma i vinkovačke su počele pa če i tu biti dosta mehanizacije na sajmu
 
S

Sesva

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

dalibor1982 kaže:
de ljudi stavljajte slike i čuo sam da nisu svi bili predstavnici mehanizacije buraz je htio pogledati valtre ali poljoopskrba nije bila na sajmu a i na pampasu u osjeku je danas bio zadnji dan sajma i vinkovačke su počele pa če i tu biti dosta mehanizacije na sajmu


Bili smo mi kod Valtra imao si u rasponu od nekih 80 KS pa do 193 KS !!

btw. Bobo vidjeli smo vas ja i kikic MF tamo kad ste bili kod komabjna Deutz-Fahr ali nismo dosli kod vas jer ste vi svi ipak odrali ljudi a mi samo djeca jbt ...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

da djeca a ja najmlađi i bio :twisted:
 
V

Vujo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ode slike u k....c slikao sa mobitelom k 770 ostavio sam ga u autu na suncu i nekaj se je
zblesiralo sad sam ga uspio upaliti ali nema slika niti muzike pa kaj je to mogučeeeeee a novi je sonyerikson još ima gar.. :scratch
 
V

vinko

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ove godine na sajmu nije bilo velikih traktora ( steiger, xerion) ali je sve bilo prepuno raznih kineza, turaka , pakistanaca i ostalih malih traktora


tuber 40 više nije prototip. izloženi je prodan po sajamskoj cijeni od 73 400 kn sa pdv-om ( čini mi se negdje u zadar)

2hchtnk.jpg


na svakom koraku oprema za stočarstvo i to ogromnih dimenzija, mixeri od 20 i više kubika, one rotirajuće četke za krave , izmuzišta i sl

16jfvad.jpg


2hmonyx.jpg



i na kraju meni najzanimljiviji stroj- kome li ga misle prodati?


1t0t2o.jpg
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ursusc360 kaže:
čestitam!!!

hvala :D

čekam stručni ocjenjivački sud, na čelu sa bobom koji je bio sigurno do detalja sve pregledao na sjetvospremaću ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

bogec kaže:
evo kaj je bogec kupio, sjetvospremač, sutra idem po njega :D
Kaj bu to vukao stari traktor? Ovako novi prikljucak a stari traktor to ne ide zajedno ..cc
 
S

seljaček

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Kolko je to metara dal ga bu mogo vući ona krntija od MF
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

puknuti kaže:
bogec kaže:
evo kaj je bogec kupio, sjetvospremač, sutra idem po njega :D
Kaj bu to vukao stari traktor? Ovako novi prikljucak a stari traktor to ne ide zajedno ..cc

inače to je 2,8 metara i malo robusnija izvedba, neznam baš kolko zekan 4320 to more vući, ak nemre, bude massey se igro s njim :D

ove godine imam šoping maniju, samo gvožđe kupujem, a sad sam na sajmu nekaj dogovorio i za mljekovod, još i po plugove trebam ići ijuuuuu

SELJAČEK bumo na sajlu prikvačili i tvoj dajc pa mort na ravnom bu išlo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

e bogec moj bogec...............
bolje da si kupio preklopni 360cm jer za tvojih 100ks ovo je kao igračka :mrgreen:
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

čestitka bogecu na kupovini :supz: ,ali me muči di je mario sa grupnom slikom????? :scratch
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

breza kaže:
čestitka bogecu na kupovini :supz: ,ali me muči di je mario sa grupnom slikom????? :scratch
to i meme malo muči...
htio bih vidjet kako sam ispao ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

marko hurlimann xa86 kaže:
e bogec moj bogec...............
bolje da si kupio preklopni 360cm jer za tvojih 100ks ovo je kao igračka :mrgreen:

ja imam ovaj pogođen još od prošlog sajma, po staroj cjeni od 11500kn sa pdv, nova cjena je puno veća preko 15000kn, a oni preklopni su skupi, meni zadovoljava i ovaj i to sasvim dobro

sad smo u dogovoru za lagane drljače 4 krila da mi naprave, ili velike ovisno o cjeni

hvala breza
mario hrani krave, ja sam mislio da moje mukaju ali ipak su se to njegove čule
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

aha pa onda je to u redu ali opet to bi možda moglo biti i malo lomova jer ipak je tu MF ;)
i nekako mi se čini da je zadnji zubac previše napušten van jer tako je i meni bilo pa mi nije lijepo poravnano bilo jer je zubac bacio puno sire zemlju od valjka.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh