• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC -2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Ako je natjecanje oraca u nedjelju, u subotu mene ne budete vidjeli :( A ako je pak bas u subotu SUPER ;)
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Ja idem u petak, u subotu moram u svatove tako da ako tko bude išao u petak možemo se naći. A jel ide tko na voćarski sajam u Donji Kraljevec?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bobo kaže:
Ako je natjecanje oraca u nedjelju, u subotu mene ne budete vidjeli :( A ako je pak bas u subotu SUPER ;)

e prijatelju natjecanje je u SUBOTU tak da nemaš baš isprike da ne dođeš, a nemoraš svaki plug naštelat ;) , u nedjelju je aukcija stoke tak da su to sve rasporedili
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Onda je subota ;) neki imaju obecane cevape, neki mi ih duguju... nadam se da cemo se tih dugova rijesiti na sajmu ;)

Moram pretrazivati forum tko mi je i kada obecao pice i za sto, pa da mogu baratati s nekim dokazima ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

mario kaže:
OK, ONDA DA SE NA VRIJEME ZNA U SUBOTU SE NALAZIMO U 13 SATI KOD POLJONOVE (DEUTZ-FAHR)

A ZA ONE KOJI BUDU NAČESANI (pijani) BIT ČE ORGANIZIRAN PREVOZ ĐUBRETARKAMA MARKE XXX I PREDNJIM UTOVARIVAČIMA BEZ PARALELOGRAMA DO MJESTA SASTANKA, A ZA DALJE ČE SE POBRINUT MOJ UJAK SA KOLIMA HITNE POMOČI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BOBO sad meni duguješ čevape, ja si bum sam pooro kad stignem :lol: meni ne trebaju dokazi ja imam obrijanu glavu :lol: :shock:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

BOBO...a ono janje-za one slikice.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

roko kaže:
BOBO...a ono janje-za one slikice.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


NO COMMENT ;)
 
J

jokapz

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Također i ja idem u subotu. I da glavna publika smo na natjecanju lako čete nas prepoznat. :drinkers: :drinkers:

VIDIMO SE......
 
J

jeronimo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Ispričavam se kaj upadam u Vaš razgovor ovak ko padobranac. Zanima me taj sajam u Gudovcu, još nikad nisam bio tamo nadam se da ću sada otići i pogledat malo...
Prvenstveno me zanima sitna polj. mehanizacija. Interesira kakva je situacija po pitanju izloženih trimera, kosilica, motokultivatora ; dal se ima kaj vidjet od tih stvari, kakav je izbor...
Jel ima kakav prigodan sajamski popust na te stvarčice.
Čuo sam da Pevec ima veliku ponudu tamo i da je valjda glavni sponzor. Vaši dojmovi ??
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Sajam je svaki put sve bolji i bolji. Ima tamo stvarno svega. kosilica od husquarne, stihla, partnera vikinga... ma sto god pozelis... Ima i sitnih stvari do 50ks, a ima i velikih stvari do 500KS ;) te puno prikljucaka za jedne i druge, tak oda se stvarno ima cega pogledati.
 
J

jeronimo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Hvala Bobo , a čuo sam da ima i dobre papice :D .
Dolazim , pao je i dogovor da se nađem tamo s prijateljem iz Slavonskog Broda - pa ćemo izloženi asortiman stručno prodiskutirat uz kotlovinu i pivce :lol: .
 
V

Vujo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

tako je to volim čuti valjda čemo se svi skupa naći
a kaj se sajma tiče sve je bolj i bolji ima svega a boga mi i dobrih hostesa :lol: :lol: :lol:
 
A

Arijan

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Vujo kaže:
a kaj se sajma tiče sve je bolj i bolji ima svega a boga mi i dobrih hostesa :lol: :lol: :lol:

Sve je ovo točno, vjerujem da će ovogodišnji sajam biti najposjećeniji i najbogatije ponude... A što se hostesa tiče, na izložbenom prostoru tvrtke "Hittner" bit će dvije. I bogami, dobre :)

Dakle, pozivam vas sve da posjetite Sajam, te da pogledate ponudu tvrtke "Hittner", naš izložbeni prostor nalazi se "od glavnog ulaza desno, pa u smjeru hangara za parking", bit će izloženi ECOtrac modeli svih motora, svi priključci i sve tražene informacije bit će pružene (osim brojeva mobitela hostesa, to još ni ja nemam. za sada) ;)

Dakle, vidimo se u Gudovcu za vikend!
 
D

dalibor1982

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ljudi dugo nisam bio na forumu imao sam dosta posla na zemlji i sa stokom ja nevjerujem da ču iči jel imam dosta stoke i obaveza ali moji če sigurno iči baš sam mislio da ču nekog od vas upoznati ali vidjet ču još ako malo srežem obaveze možda se vidimo pozz od mene
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

probaj ako ikako budeš mogao...biti će i za popit i pojesti :mrgreen: :mrgreen: a da se i upoznamo
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

oprostite forumaši što upadam tako al ja ću isto nadam se ići u gudovac samo nisam siguran u subotu ili nedjelju al bih se htio upoznati s nekima od vas ako bude ikako moguče? :mrgreen:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Ja budem na svom štandu.
Agrotine
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

kikic MF kaže:
oprostite forumaši što upadam tako al ja ću isto nadam se ići u gudovac samo nisam siguran u subotu ili nedjelju al bih se htio upoznati s nekima od vas ako bude ikako moguče? :mrgreen:
Subota 13h kod deutz-fahra :!:
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Ovim putem pozivam sve clanove foruma koji ne sudjeluju u raspravama, ili bivse clanove koji nas jos uvijek prate da se prikljuce ovom sastanku, pa da to odradimo kako treba ;)

Dakako da je i vase drustvo dobrodoslo ;)

Nadam se da ce sve biti u redu, posto prognoza za Bjelovar za subotu glasi:

Obrisan neispravan link.


Radujemo se vasem dolasku!
 
S

Sesva

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ako je kikic MF moj frend ja cu ga doslepat sa sobom u subotu , vidimo se BOBO i uzmi vagu , ili cemo ic tamo na stocnu hehehe !

Kod DEUTZ-FAHRA u 13:00 cu se nacrtat !!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh