• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC -2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Č

Čugi

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Pogledaj stranicu sada......bila je u funkciji do nedavno, a proizvodnja stoji već dve godine skoro.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

RAJTEK
Vidim da si dosta promatrao SDF-ove blizance, imaš možda kaj u planu?
 
R

Rajtek

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

A gledo sam ih i raspitivo se.
Ah sad, uvijek je neš u palnu, al brijem da rujo mora delat još jedno 5 godina, pa onda dolazi jedan od spomnutih novi 90-105 ks. Sad je prvo u planu ona gaspardova(tvoja) sijačica, pa one tanjurače vučene vršac, te unia sjetvospremač, onaj kaj je bil na Jurvalovom štandu.... Sređujem papire za kredit..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Imat će se izgleda rujo s čim razdrti !! hehe!
 
R

Rajtek

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Neće bit baš one sa sajma, nek manje 28 diskova, al i to mu bude dosta. One su mi potrebne za prašenje strnjaka i za jedan prolaz ujesen po brazdi nakon kuruze, pa onda ide rotobrana...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Kikiriki kaže:
Slike sa našeg štanda

kak se točno firma zove tj vaša kuća, gdje je sjedište da se mogu strojevi pogledat :?: ima kakva veb stranica :?: inače sam vidio taj štand ali ono iza ferenčaka me zbunilo, inače sam htio vidjet kalcifikator
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Dakle Međunarodni sajam u Gudovcu od 05. do 07. 09. 2008.

Tko planira, kada i gdje!?!?!?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Ja svakako planiram ici, a vi kako god hocete... Ili da se nadjemo, ili ne, ovisi kako se vecina dogovori...

Prosle jeseni isao s bratom i starim i upoznao jednog forumasa koji je tad kupio novi MF te sam s njim mogao biti 5 minuta, posto se bratu i starom nije dalo biti tamo, to njih ne zanima oni bi isli kuci... Ove godine idem sam, i ako treba bit cu tamo cijeli dan dok ne pogledam sve sto me zanima. Prica se da ce drzavno natjecanje oraca biti odrzano u sklopu sajma, samo da ne bude kisno kao prijasnjih godina i sve ce biti za 5 ;)

@Roko: Samo da znas da majicu planiram nositi na sajam ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Tako je Bobo i ja idem sam na cijeli dan, sve si želim pogledati i 3 puta ako treba, neču da mi se neko tjera doma, idem sam i gotovo i nosit ču majivu ako bude gotova do sajma!!!!

Moram se raspitat za onog svog maleckog 539 DLI!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

ja isto dolazim najvjerojatnije u subotu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Ja ču ići taj dan kada bude natjecanje u oranju!

Planiram ići u petak na otvaranje cijeli dan i u nedjelju na cijeli dan, a u subotu neznam osim ako bude natjecanje u oranju baš u subotu onda petak odpada!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :scratch
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Bobo kaže:
Ja svakako planiram ici, a vi kako god hocete... Ili da se nadjemo, ili ne, ovisi kako se vecina dogovori...

Prosle jeseni isao s bratom i starim i upoznao jednog forumasa koji je tad kupio novi MF te sam s njim mogao biti 5 minuta, posto se bratu i starom nije dalo biti tamo, to njih ne zanima oni bi isli kuci... Ove godine idem sam, i ako treba bit cu tamo cijeli dan dok ne pogledam sve sto me zanima. Prica se da ce drzavno natjecanje oraca biti odrzano u sklopu sajma, samo da ne bude kisno kao prijasnjih godina i sve ce biti za 5 ;)

@Roko: Samo da znas da majicu planiram nositi na sajam ;)

o da i ja planiram tu majicu imat, samo se nisam još odlučio u kojem stajlingu ču ići, obrijane glave ili u zapuštenom bradatom looku, tu je dvojba,(kad se sredim čudno me gledaju ko da nisam seljak, a ovak izgledam za straj) :mrgreen: inače ja sam tamo ko inventar :!:
ja blejim u sve ko da nikaj nikad nisam vidio, a onda zaboravim ono kaj mi treba

opet bum imao šoping maniju za strojeve, kvragu meni stalno nešt treba i treba i treba i nikad dost, čeka me sjetvospremač tamo a valjd i plugove če mi dovest to trebam dogovorit, a sad planiram malčer onaj veči za 14000kn sa dva rotora sa noževima onaj od metalka to je mislim prek 2 metra, pa malo đubretarke, dajte me podsjetite el sam kaj spominjo da mi treba
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

I ja se nadam da budem u majici.
Ja valjda dolazim u subotu.

Da se na vrijeme dogovorimo, da nebude ko na proljetnom, di čemo se ovaj put nači, zadnji put smo kod Poljonove(deutz-fahr).


:?: :?: :?: :?: :?:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

sada kod nezam gdje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pošto nisam bio na proljetnom misim da može sada kod poljonove isto ako odgovara vama :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

Meni je svejedno, samo da majica bude!!!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

OK, ONDA DA SE NA VRIJEME ZNA U SUBOTU SE NALAZIMO U 13 SATI KOD POLJONOVE (DEUTZ-FAHR)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Re: Sajam GUDOVAC - jesen 2008.

sa majicama 100%...ja prihajam u subotu isto....vidimo se
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh