• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam GUDOVAC -2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
A

agrotehničar

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Koliko košta tanjurača, zanima me jer sam lani kupio istu takvu, onda je cijena bila 28000kn :?:
Inače tanjurača radi odličan posao i u prašenju strništa i u pripremi po oranju ujesen :!:
Agrofarm je prekrasan, inače imam Agroplusa 100, a Agrofarm bi mu trebao biti nasljednik, barem je na prvi pogled gotovo potpuno isti, osim malo šminke...
John Deere- NO COMMENT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
S

seljaček

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Agrofarm je prekrasan, inače imam Agroplusa 100, a Agrofarm bi mu trebao biti nasljednik, barem je na prvi pogled gotovo potpuno isti, osim malo šminke...

Da je nasljednik ali nije par agroplusu 100 prije Agroplusu 95 i to je upitno.
 
A

agrotehničar

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Mislio sam na Agrofarm kao cijelu seriju u odnosu na Agroplus. Normalno da je 100-tka drugačiji traktor od 80-tke.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

E koji je ono Same Explorer na slici, u starom obliku haube, jel to 85 il 95 KS, nevidim točno kaj piše!?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

uuu,,je lijep df kombajn, koliko kosta takva zvijerka? :D
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

agrotehničar kaže:
Koliko košta tanjurača, zanima me jer sam lani kupio istu takvu, onda je cijena bila 28000kn :?:
Inače tanjurača radi odličan posao i u prašenju strništa i u pripremi po oranju ujesen :!:
Agrofarm je prekrasan, inače imam Agroplusa 100, a Agrofarm bi mu trebao biti nasljednik, barem je na prvi pogled gotovo potpuno isti, osim malo šminke...
John Deere- NO COMMENT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cjena tanjurače je 30000 kn sa PDV-om, znači oko 24000 kn bez PDV-a.

A koliko diskova si uzeo?
Dal ju vučeš sa Agroplusom 100 ks, i dal teško ide?
Ja sam mislio kupiti 30 diskova za Agrostar 125 ks.
 
M

matias

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Jel neko bil blizu onih SONALIKI il kak se vec zovu ti traktori i jel zna neko nekaj o njima?
Primjetil sam da za razliku od IMT-a barem nisu hrdjavi :D
 
Č

Čugi

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

DF&Torpedo kaže:
I tanjurača koja mi se svidjela, nema preveliku cjenu.
DSC02188.jpg

Je li to stvarno Zmaj? :scratch
 
A

agrotehničar

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Lani sam takvu istu kupio al na njoj piše "COMET", neznam gdje je ta firma negdje u srbiji, inače ta je tanjurača po VOGEL-NOT licenci. Očito da je i zmaj počeo takve pravit.
 
Č

Čugi

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

agrotehničar kaže:
Očito da je i zmaj počeo takve pravit.
Ali Zmaj već duuuugo ne radi :scratch , zato i pitam...moguće da je od nekih stari zaliha....... :|
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Pozdrav iz Baranje.
Bio sam na sajmu i onak malo se razocarao,prvo sam put,daleko ,tri sada voznje,u samom gradu nema putokaza,,mjesto za ostavljanje vozila uzas,..nedaj boze da je udarila jaca kisa,tkobi nas sve izvukao iz onih njiva..

Dali sam bio umoran,corav,ali sam JD stand odkrio tek kada sam mislio ici kuci.Nigdje nije bilo dovoljno prospekata da nesto ponesem doma,sve tanko i na jednom listu.Sve je bilo pod kupujte sa osmjehom od Peveca

Po meni je Bizovac mnogo bolji...
 
A

Alen

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

suljos kaže:
...nedaj boze da je udarila jaca kisa,tko bi nas sve izvukao iz onih njiva...

Hehe...Imao bi vladimirac posla... Samo za čevape bi te izvukao van...
 
A

agrotehničar

Guest
Re: Proljetni međunarodni bjelovarski sajam 28. - 30. ožujka 2

Čugi kaže:
[quote="agrotehničar":2ob9zbfj]Očito da je i zmaj počeo takve pravit.
Ali Zmaj već duuuugo ne radi :scratch , zato i pitam...moguće da je od nekih stari zaliha....... :|[/quote:2ob9zbfj]

Sad sam zbunjen, nisam pojma imo da ZMAJ više ne radi, pa lani sam na njihovim stranicama gledo neke nove kombajne... :?: :scratch
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh